Stanął w obronie kobiet, został pobity. Wszystko nagrały kamery

Na Nowym Świecie doszło do pobicia. Ofiarą jest 19-latek, który stanął w obronie kobiet. Jednego ze sprawców pobicia już udało się zatrzymać, drugi jest poszukiwany. Policja opublikowała zdjęcia i prosi o pomoc.

W nocy 4 listopada, około godz. 4 rano, doszło do pobicia na warszawskim Nowym Świecie. Ofiarą jest 19-letni mężczyzna.

Stanął w obronie kobiet, został pobity

Chłopak szedł z grupą znajomych Nowym Światem. W pewnym momencie zauważył, że dwaj mężczyźni zaczepiają i wyzywają napotkane kobiety. 19-latek postanowił stanąć w obronie nękanych pań.

Odwrócił w ten sposób uwagę napastników od kobiet i skierował ją na siebie. W efekcie został pobity. 

Poszkodowany od razu zgłosił sprawę na policję. Dzięki temu jednego z przestępców udało się zatrzymać bezpośrednio po zdarzeniu. Postawiono mu już zarzuty i niedługo stanie przed sądem.

Wiesz, kim jest ten mężczyzna?

Drugi napastnik jest nadal poszukiwany. Policjanci proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Poszukiwany to około 25-35-letni mężczyzna o ciemnych włosach. W momencie zdarzenia miał na sobie ciemny płaszcz, niebieskie jeansowe spodnie oraz szalik. 

Komenda Rejonowa Policji Śródmieście opublikowała również zdjęcia napastnika, pochodzące z monitoringu, który nagrał całe zdarzenie. 

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Byłeś świadkiem podobnej sytuacji? Napisz do nas na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

embed
Więcej o:
Komentarze (59)
Poszukiwani w Warszawie. Pobicie na Nowym Świecie
Zaloguj się
 • mesik50

  Oceniono 131 razy 81

  Niech przeszukają policjanci zdjęcia z marszów naszych "patriotów" i kiboli.

 • elenem

  Oceniono 60 razy 56

  Kolejny gnojek parchaty z szaliczkiem na szyi. Złapać takiego sukinsyna i przeciągnąć gnoja po asfalcie. Gratulację za odwagę dla 19-latka. A panie powinny nosić gaz w torebce, nie ma innej metody.

 • ubrana_prawda

  Oceniono 40 razy 34

  Chłopak chyba nie ma jednak defensorskich predyspozycji, bo trzeba było mocno przywalić, a nie samemu oberwać, ale i tak ma punkt ode mnie. Za odwagę cywilną.

 • wenge1

  Oceniono 23 razy 21

  Wyjątkowa komitywa 2 nieznanych sobie gości leje 3? Zamiast używać publicznych apeli można zatrzymanego gościa przetrzymać na dołku 48 godzin i sprawdzić zawartość jego telefonu (jeśli takowy posiada), obok postawionego zarzutu sprawstwa pobicia, dołączyć statut "świadka", którego obowiązuje składanie prawdziwych zeznań. To w połączeniu z bilingiem z ostatnich 24 godzin powinno spokojnie pozwolić namierzyć gościa.

 • spoko-spoko

  Oceniono 22 razy 18

  Co robili jego znajomi gdy 19 latek dostal po gebie?
  Wstyd ze nie bronili kolegi.
  Pewnie teraz sie tlumacza ze "tamtych bylo dwoch a my sami"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX