Śmiertelny wypadek na Ochocie. Seicento zderzył się z autobusem. Duże utrudnienia

- Na Ochocie doszło do wypadku - donosi tvnwarszawa.pl. Fiat seicento zderzył się z autobusem linii 523. Jedna osoba zginęła.

Informację potwierdza Ewa Sitkiewicz z komendy stołecznej. Do wypadku doszło około godz. 13 niedaleko Dworca Zachodniego, przy skrzyżowaniu "Grzymały" Sokołowskiego.

Jedna osoba nie żyje

Fiat seicento miał wykonać manewr skrętu w lewo, ale nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi 523. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Rozpoczęła reanimację jednego z uczestników wypadku. Druga została przewieziona do szpitala. Niestety reanimowanej osoby nie udało się uratować.

Jak informuje tvnwarszawa.pl, policja zakryła miejsce zdarzenia parawanem. Fiat był uległ poważnemu uszkodzeniu. Autobus z kolei ma wgnieciony przód.

Autobusy kierowane na objazdy

Zablokowana została ulica Szczęśliwicka. "Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania ulic ppłk. Sokołowskiego „Grzymały” i Szczęśliwickiej występują utrudnienia w kursowaniu linii 154, 172, 182, 184, 517, 523" - ostrzega Zarząd Transportu Miejskiego.

Autobusy są kierowane na trasy objazdowe przebiegające najbliższymi dostępnymi ciągami.

embed
Więcej o:
Komentarze (8)
Śmiertelny wypadek na Ochocie. Seicento zderzył się z autobusem. Duże utrudnienia
Zaloguj się
 • samochodemwszedzie

  Oceniono 28 razy 4

  Autobusy w Warszawie są po tramwajach najbardziej niebezpiecznymi pojazdami: przejazdy na czerwonym wymuszenia pierszeństwa wciskanie sie z zatoczki no ale oczywiście nikt sie tym nie interesuje!

 • seifu

  Oceniono 24 razy 4

  "Fiat był uległ poważnemu uszkodzeniu." - naucz się pisać po polsku, ośle.

 • minimus

  Oceniono 8 razy 2

  Seicento...
  Już chyba motocykle są bezpieczniejsze bo kask i lepsza widoczność.
  Przykro, że śmiertelna ofiara. Wyrazy współczucia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX