Wtargnął do sklepu na Woli, zagroził pracownicy nożem i uderzył pięścią w twarz. Udało mu się uciec

Policjanci złapali mężczyznę podejrzanego o napaść na kobietę. 37-latek wcześniej przebywał w więzieniu przez 16 lat. Zagroził jej nożem i uderzył pięścią w twarz.

W sobotę po 15 policjanci z wolskiej komendy zostali wezwani na interwencję dotyczącą napadu na kobietę przy użyciu noża. 

Uderzył kobietę pięścią w twarz

Na miejscu okazało się, że sprawca wtargnął do sklepu spożywczego, zagroził pracownicy nożem, po czym uderzył ją pięścią w twarz oraz rozpylił w jej kierunku drażniącą substancję. Od razu zabrał pieniądze z utargu w wysokości ok.1500 zł i uciekł.

Policjantom zajęło trzy dni, aby namierzyć 37-latka. W toku postępowania okazało się, że Marek B. dwa lata temu opuścił zakład  karny. Przebywał w nim przez 16 lat. Odbywał karę za podobne przestępstwa.

Zarzut rozboju

Materiał dowodowy został przekazany wraz z zatrzymanym do  prokuratury. 37-latek usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

embed

Wtargnął do sklepu na Woli, zagroził kobiecie nożem i uderzył ją pięścią w twarz

Więcej o:
Komentarze (2)
Wola. Wtargnął do sklepu na Woli, zagroził pracownicy nożem i uderzył pięścią w twarz
Zaloguj się
 • nessuno

  Oceniono 6 razy 6

  37-latek wcześniej przebywał w więzieniu przez 16 lat.

  Jaki jest sens utrzymywać takie chwasty w pierdlu? Do dołu z wapnem i pozamiatane.

 • Michał Roszczyk

  0

  Zastosował się do instrukcji udzielonych w artykule z przed kilku dni, w którym gazeta.pl napisała, a Policja potwierdziła, że jeżeli nie poprze się słów czynem, to pracownik nie potraktuje napadu poważnie i nawet nie przestanie czytać gazety : ) Pytanie tylko, czy ubrał się profesjonalnie, bo też i taka rada tam była zawarta : )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX