Taksówkarz zaatakował kierowcę w Al. Jerozolimskich. Wszystko nagrał świadek zdarzenia

Taksówkarz jednej z warszawskich korporacji najwyraźniej bez powodu zaatakował kierowcę, który stał wraz z nim w korku niedaleko Dworca Zachodniego. Wszystko nagrał świadek wydarzenia, przedsiębiorstwo zaś pozbyło się taksówkarza.

W piątek ok. 16:50 taksówkarz pracujący dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego wyszedł z samochodu i najwyraźniej bez powodu zaatakował innego kierowcę. Wszystko działo się na Al. Jerozolimskich w okolicy Dworca Zachodniego, gdy auta stały w korku.

Całe wydarzenie zarejestrował jeden z kierowców i umieścił wideo na Youtube. Na nagraniu widać, jak taksówkarz wysiada z pojazdu, a potem bije się z innym kierowcą. W końcu rozdzielają ich świadkowie wydarzenia. Na filmie można zobaczyć również, że zaatakowany mężczyzna rzuca jakimś przedmiotem.

"Nie współpracuje już z naszą korporacją"

- Taksówkarz nie współpracuje już z naszą korporacją - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.gazeta.pl Renata Kiepura, kierownik biura marketingu i sprzedaży. J-Gdy tylko przedsiębiorstwo dostało informację o wydarzeniu, podjęło decyzję o wezwaniu kierowcy do siedziby i rozwiązaniu współpracy - informuje Kiepura.

Kierowcy, jak informuje MPT, nie są pracownikami przedsiębiorstwa. Współpraca opiera się na umowie pomiędzy działalnością gospodarcza kierowców a spółką.

"Agresywne zachowania nie są przez nas tolerowane"

Dlaczego współpracownik zaatakował innego mężczyznę? - Nie wnikamy w argumentację kierowcy, ponieważ agresywne zachowania nie są przez nas tolerowane - ucina Kiepura.

Policja, jak informuje nas oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, nie otrzymała żadnego zgłoszenia w tej sprawie.

Opuszczony cmentarz w Otwocku. Przyjeżdżają tu Żydzi z całego świata

Komentarze (36)
Taksówkarz zaatakował kierowcę w Al. Jerozolimskich. Wszystko nagrał świadek zdarzenia
Zaloguj się
 • juriyy.c

  Oceniono 42 razy 32

  Policja, jak informuje nas oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, nie otrzymała żadnego zgłoszenia w tej sprawie.- dziwne, przecież chuliganka jest ścigana z mocy prawa, co ten tzw oficer prasowy gada. Mają możliwość ustalenia palanta i zrobienia mu sprawy. Zwykła spychologia, ale jak dotyczy się mniejszej wagi spraw, czepiania się za byle co przeciwników reżimu "używanie szczekaczki" itp ( nie tyczy się to pielgrzymek) to policja jest odważna jak mało kiedy.

 • burek_polny

  Oceniono 43 razy 29

  Dlatego zawsze jezdze z UBERem. :))))

 • kapitan-rzbik

  Oceniono 30 razy 26

  powinno sie tracić prawko za teki zachowania dożywotnio, przecież to jest zagroznie na drodze

 • zdziwiony6

  Oceniono 27 razy 25

  To dziwne, bo kierowcy z MPT są na ogół w miarę cywilizowani. Szarpałem się kiedyś ze złotówą z innek korporacji, bo domagał sie więcej za kurs niż powinien a on po prostu za wcześnie przełączył licznik na inną strefę. Gdy mu o tym powiedziałem wyskoczył zza kółka i chciał mnie wyciągnąć z gabloty i pobić. Oszukał się, bo ja przez wiele lat trenowałem zapasy. Generalnie nie lubie cierpiarzy.

 • marekptr

  Oceniono 17 razy 15

  Prawda jest taka że złotówy nie lubią się z kierowcami i wice wersa...

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 12

  następnym razem jak mu puszczą nerwy a nie będzie mógł sięgnąć, użyje samochodu

 • grey-sky

  Oceniono 8 razy 8

  Czy ktoś jeszcze pamięta, że kiedyś policja stała w różnych punktach miasta? Samą obecnością temperowała kierowców, zmuszała do przestrzegania przepisów, czasami kierowała ruchem. Czy jest w tej chwili jakieś miejsce gdzie widać, że policja jest potrzebna? W centrum miasta, gdzie prawie zawsze są korki. a kierowcy nagminnie łamią przepisy policji nie ma.

 • artur-borubar

  Oceniono 12 razy 8

  zdelegalizowac mafie taksówkarska!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX