Miodowa po remoncie jak Trakt Królewski. "Mieszkańcy mówią, że to nie jest zwykła ulica"

11.09.2017 20:12
Wizualizacja Miodowej po remoncie

Wizualizacja Miodowej po remoncie (Urząd miasta)

Od soboty miasto remontuje ul. Miodową i pl. Krasińskich. Zgodnie z chęcią mieszkańców, wyrażoną w konsultacjach, większy nacisk położony zostanie na uspokojenie ruchu i poprawę jakości przestrzeni publicznej.
Młodzi Amerykanie średnio zdobyli 6/11 z tego testu wiedzy o świecie. Poradzisz sobie lepiej?
1/11Który kanał łączy Ocean Atlantycki z Pacyfikiem?
Komentarze (15)
Miodowa po remoncie jak Trakt Królewski. "Mieszkańcy mówią, że to nie jest zwykła ulica"
Zaloguj się
 • avatar

  siwywaldi

  Oceniono 7 razy 3

  Remont ul. Miodowej poprzedziły konsultacje. Zebrane w nich uwagi zdecydowały o tym, by położyć większy nacisk na uspokojenie ruchu i poprawę jakości przestrzeni publicznej. - Mieszkańcy zwracali uwagę, że to nie jest zwykła ulica - mówi Renata Kaznowska, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy. -
  ===============================
  Jakie konsultacje? Jacy mieszkańcy? Przecież każdy kto wie o czym mówimy, ma świadomość, że przy ul. Miodowej praktycznie NIKT nie mieszka. No może z wyjątkiem Prymasa i paru Kapucynów. Reszta to instytucje takie jak m.in. ministerstwo Zdrowia, PWSTiF, biura Konwentu ewangelików i bazylika Unitów. Parę lokali mieszkalnych znajduje się jedynie w rejonie skrzyżowań z Schillera i Długą.

  Inna sprawa to sam remont. Jeżeli ma być "tak jak na Krakowskim Przedmieściu", to czy oznacza to, że średnio co DWA lata będzie wykonywana naprawa nawierzchni a co osiem jej gruntowny remont? :-))

 • avatar

  kriso135

  Oceniono 13 razy 3

  Zrobią takie samo g...no jak ze Świętokrzyskiej, a za pół roku Karpieszuk ze Śmietaną będą główkować jak "ożywić" wymarłą ulicę.

 • avatar

  zoltan_waw

  Oceniono 11 razy 1

  Zaraz te marmury będą zaszczane i obrzygane przez żulię przychodzącą do kościoła po darmowe żarcie. I może wreszcie przestańcie wreszcie pisać o tych remontach tylko po prostu je zrealizujcie bo to już chyba dziesiąty artykuł o tej Miodowej. To samo było o przejściu dla pieszych na Czerniakowskiej - zwykłe namalowanie pasów a Osowski pięćdziesiąt razy o tym pisał i pięćdziesiąt razy brał kasę (słabą bo słabą ale jednak) za wierszówkę.

 • avatar

  przemek90i

  Oceniono 6 razy 0

  Kolejna ulica Długa jest do całkowitego remontu

 • avatar
 • avatar

  to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 30 razy -2

  po ..uj pieszym 4,5 metrowy chodnik???
  I druga sprawa-jeśli ruch na Miodowej jest "uspokojony" to czemu DDR dla pedalarzy?
  Przecież w takim miejscu mogą poruszać się po ulicy razem z samochodami !!!
  Wszak jest "spokojniej".

 • avatar

  nessuno

  Oceniono 8 razy -6

  Gdyby tak jeszcze udało się z Miodowej wyprowadzić hołotę zza Wisły, która codziennie blokuje autobusy i wymusza pierwszeństwo przy skręcie w Senatorską.

 • avatar

  wlodzimierz.il

  Oceniono 42 razy -12

  "Zgodnie z chęcią mieszkańców, wyrażoną w konsultacjach, większy nacisk położony zostanie na uspokojenie ruchu i poprawę jakości przestrzeni publicznej."

  "Patryk Jaki myśli o starcie na prezydenta stolicy. "Warszawą rządzą ideolodzy, którzy tępią kierowców".

  Nie jestem zwolennikiem PiS ale Jaki ma rację.
  Już niedługo usuniemy z władz Warszawy sektę rowerkową, zmniejszymy spowodowane przez nią korki i przywrócimy przelotowość głównych ulic.
  Rowerkowi maniacy - precz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX