Hangar 646 na Targówku. Otworzy się nowe miejsce z trampolinami, zjeżdżalniami i torami przeszkód

Trwają prace nad trzecim miejscem Hangaru 646 w Warszawie, gdzie będzie można poskakać, pozjeżdżać, powspinać i zmierzyć się z torami przeszkód. Otwarcie hangaru przy ul. Dalanowskiej na wiosnę 2018 r.

Hangar 646 otwiera trzecią lokalizację - tym razem na Targówku. Co znajdziemy w hali przy ul. Dalanowskiej 29? Oprócz różnego rodzaju trampolin i poduch powietrznych do skoków, będzie tu ogromna, prawie pionowa zjeżdżalnia, interaktywne ścianki wspinaczkowe z rozszerzoną rzeczywistością oraz ogromne tory przeszkód.

- Bardzo długo pracowaliśmy nad trzecim hangarem - mówi Marcin Konefał, pomysłodawca Hangaru 646. - Chcieliśmy, żeby mocno wyróżniał się na tle dwóch pozostałych, dlatego od dłuższego czasu zbieraliśmy pomysły na rzeczy, których nikt jeszcze w Polsce nie zrobił - zaznacza.

Tory przeszkód dla każdego

Będą tu także tory przeszkód. - To element nad którym pracowaliśmy najdłużej - mówi Igor Konefał, brat Marcina. W nowym miejscu znajdą się dwa - jeden sprawnościowy, w którym głównym zadaniem będzie szybkie przejście go bez dotykania podłogi, a drugi wytrzymałościowy, dla którego zbudowana zostanie piętrowa konstrukcja. Każdy będzie zrobiony w taki sposób, by mogły z nich skorzystać osoby w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

- Na realizację pomysłów potrzebowaliśmy dużej przestrzeni - w końcu udało nam się znaleźć halę o powierzchni 2600 m kw. - mówi Marcin Konefał. Obiekt znajdzie się tuż obok powstającej stacji metra Trocka.

Otwarcie na wiosnę

Oprócz atrakcji goście będą mogli skorzystać z kawiarni, a także oglądać skoki z galerii widokowej zbudowanej z kontenerów morskich. Tam również znajdzie się salon gier Arcade 646. Miejsce będzie można odwiedzić indywidualnie, ale będą też organizowane WF-y dla szkół i urodziny.

Prace trwają, przewidywany termin otwarcia to wiosna 2018 r.

Opuszczony cmentarz w Otwocku. Przyjeżdżają tu Żydzi z całego świata

Komentarze (7)
Hangar 646 na Targówku. Otworzy się nowe miejsce z trampolinami, zjeżdżalniami i torami przeszkód
Zaloguj się
 • dihydrogen_monoxide

  Oceniono 10 razy 4

  Mam nadzieję, że nie ma tam w pobliżu żadnych bloków mieszkalnych. Na Gocławiu w odległości nie większej niż 20 metrów od bloków ustawili trzy potwornie hałasujące przemysłowe agregaty (klima albo nawiew) i umilają mieszkańcom życie od 9 do 22.

 • 2bogaty-wienc-mondry

  Oceniono 4 razy 2

  Aż poszedłem na Dalanowską,sprawdzić tę halę(mieszkam 200 dalej)...nie ma żadnej hali,uliczka,cicha,spokojna,zabudowa niska-ot,domki jakieś.Mało tego,nie ma tam miejsca na jakąkolwiek "halę".Kto nie wierzy,niech sobie wrzuci adres na street view :)

 • kac

  Oceniono 3 razy 1

  Miłośnikom trampolin polecam reportaż:
  www.youtube.com/watch?v=hWJXV_H55JA
  Jeden nieudany skok i wózek do końca życia (lub od razu kwatera).

 • culebre

  Oceniono 7 razy 1

  Park trampolin? Cudownie, chirurdzy już zacierają ręce. Ale złamanych kręgosłupów i warzywek po takiej "atrakcji" nikt nie naprawi. Tego typu goovniane "rozrywki" tylko drenują i tak niewydolny NFZ.

 • kriso135

  0

  Kolejny dowód na dziecinnienie dorosłych.

 • cucurucu

  Oceniono 6 razy -2

  I taka hala ma zastapic kluby sportowe i propagowac co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX