Ten człowiek musi bardzo lubić kawę. Z supermarketu w Piasecznie ukradł jej naprawdę dużo

33-latek co najmniej dwukrotnie zaszedł do jednego z supermarketów w Piasecznie, by ukraść kawę. Za pierwszym razem nagrały go kamery monitoringu, za drugim rozpoznał go ochroniarz, który wezwał policję.

Kilka dni temu z jednego z supermarketów w Piasecznie skradziono znaczną liczbę markowych opakowań z kawą. Sprawcę i jego czyn zarejestrowały kamery monitoringu. W piątek złodzieja przy stanowisku z kawą dostrzegł pracownik ochrony. Zawiadomił policję.

33-latek był już znany stróżom prawa

Funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie ujęli 33-letniego mężczyznę. Tym razem również próbował wynieść kawę poza linię kas. Łączna jej wartość wynosiła niemal 1700 zł.

33-latek trafił do celi. To nie jego pierwszy zatarg z prawem. Policja przypomina, że kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do pięciu lat.

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Więcej o:
Komentarze (3)
Piaseczno: Kradzież w supermarkecie. 33-latek ukradł jej aż za 1700 zł
Zaloguj się
  • burek_polny

    Oceniono 5 razy 3

    Moze niosl na kolejne nocne posiedzenia Sejmu?

  • occam

    Oceniono 5 razy 1

    Szanowny redaktor zapomniał dodać że kradzież od pewnej kwoty jest zagrożona, za co należy podziękować naszym dzielnym stróżom prawa którym małe kradzieże psuły statystyki wykrywalności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX