Przechodził obok nieużytków w Wawrze, gdy nagle zobaczył krzewy konopi indyjskich. Były ich setki

Przy jednej z ulic warszawskiego Wawra na terenie o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych rosły setki krzewów konopi indyjskich. Zauważył je przechodzień, który zawiadomił straż miejską.

Setki krzewów konopi indyjskich rosło przy jednej z ulic warszawskiego Wawra. Straż miejską powiadomił 30-letni przechodzień, który odkrył rośliny.

Krzewy rośliny, z której kwiatostanu wytwarza się marihuanę, rosły na nieużytkach. Funkcjonariusze VII Oddziału Terenowego potwierdzili, że na terenie o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych pośród innych roślin znajdują się krzewy konopi indyjskich. Strażnicy wezwali policję, która przejęła sprawę.

Podobne sytuacje miały już w Wawrze miejsce. W marcu tego roku policja zlikwidowała liczącą ok. 1200 krzewów plantację niedaleko komisariatu. W czerwcu funkcjonariusze w trzech różnych niezamieszkanych posesjach znaleźli w sumie 1468 krzewów konopi.

Ze słońcem nie ma żartów. Jak radzić sobie z upałami?

Więcej o:
Komentarze (187)
Przechodził obok nieużytków w Wawrze, gdy nagle zobaczył krzewy konopi indyjskich. Były ich setki
Zaloguj się
 • diesel_poznan

  Oceniono 378 razy 348

  Jak się tak głęboko zastanowić to w sumie jakaś absurdalna i abstrakcyjna rzecz, żeby do wolno rosnących krzewów, które nie stwarzają zagrożenia wzywać policję. Takiej mobilizacji nie ma nawet na Barszcz Sosnowskiego czy jakieś muchomory w lesie.

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 226 razy 210

  To mogą być zwyczajne konopie, które wyglądem niewiele się różnią. Pamiętam z dzieciństwa pola pełne konopi. Najtańszy surowiec do wyrobu włókna, papieru, tani surowiec opałowy.

 • wloczykij1979

  Oceniono 162 razy 150

  To sa samosieje, zero działania albo prawie zero. Swoją droga to kto normalny dzwoni w takiej sytuacji.

 • kawabis

  Oceniono 106 razy 106

  To samosieja, ze śladową zawartością substancji narkotycznych, poniżej ustawowych minimum. Parę lat temu już to koszono i oceniano wartość na 10 milinów, można to sprawdzić w internecie. Strażnicy już stoją po premie.

 • hens

  Oceniono 104 razy 98

  No i następny poprawny ideologicznie przygłup.
  KONOPIE PRZEMYSŁOWE........... TO NIE MARYCHA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX