Kilka razy wchodzili do sklepu na Ursynowie, wynosili najdroższe trunki. Ekspedientkę zastraszyli młotkiem

Marek W. wraz z Laurą W. wybrali się na niecodzienne zakupy - grożąc sprzedawczyni sklepu na Ursynowie młotkiem, wybierali sobie co lepsze towary. Na szczęście procederowi położyła kres policja.

Ursynowscy policjanci zatrzymali 37-letniego Marka W. i 35-letnią Laurę W. Oboje podejrzani są o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia na terenie osiedlowego sklepu.

W ciągu kilku minut Marek W. wchodził do sklepu i wynosił z niego alkohol oraz artykuły spożywcze. Zastraszył ekspedientkę, mówiąc, by nikomu nie mówiła o zajściu. Trzeci raz przyszedł z młotkiem i groził sprzedawczyni.

Czwarty raz na "zakupy" przyszedł z Laurą W. Para weszła za ladę i wybierała najdroższe trunki i artykuły tytoniowe, grożąc ekspedientce młotkiem. Kobieta bała się o wszystkim powiedzieć policji - zgłoszenia dokonał klient sklepu.

Sprawcy byli nietrzeźwi

Po kilku minutach mundurowi byli na miejscu i zatrzymali nietrzeźwych sprawców rozboju. Marek i Laura W. noc spędzili w celi. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty - za przestępstwo może im grozić co najmniej trzy lata więzienia.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, a kobieta została objęta policyjnym dozorem. Straty sklepu wycenione zostały na ponad 500 zł.

Najszybszy człowiek świata kończy karierę. Usain Bolt ostatni raz pobiegł w zawodach

Więcej o:
Komentarze (9)
Kilka razy wchodzili do osiedlowego sklepu na Ursynowie z młotkiem. Wynosili najdroższe trunki i tytoń. Ekspedientkę zastraszyli
Zaloguj się
 • nicpon007

  Oceniono 12 razy 6

  500+ to jednak za mało, suwerenowi nie styka do "pierwszego"

 • krynolinka

  Oceniono 9 razy 5

  Na "zakupy" z młotkiem, do klubu z siekierą. Można już podyskutować czy nie potrzeba nam powszechnego dostępu do broni palnej. Po co to mają się niektórzy męczyć z tak nieporęcznym (ciężkawym ) arsenałem. Wystarczy spluwa w kieszeń i ruszamy w miasto..

 • stachud

  Oceniono 2 razy 2

  Jakiego wyznania byli Marek i Laura?

 • ga.spar

  Oceniono 1 raz 1

  za zakupy z młotkiem grozi im 3 lata, za zakupy z forsą drukowaną na domowej drukarce 5-25 lat. to już lepiej wydrukować sobie młotek na takie zakupy :
  metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,22201107,podrobil-banknoty-na-domowej-drukarce-wpadl-gdy-probowal-zrobic.html#BoxLokWawLink

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX