Ktoś strzelał do koparki na budowie na Odolanach. "Pocisk minął głowę operatora maszyny"

W środę około południa na budowie osiedla na Woli padły strzały. Pocisk miał minąć głowę operatora koparki i przebić szybę pojazdu. Według budowniczych mężczyzna mógł zginąć. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Ktoś strzelał do koparki na budowie jednego z osiedli na Odolanach (Wola) - informuje Tvnwarszawa.pl. Do incydentu doszło w środę około południa w rejonie osiedla Dobra Wola przy ul. Jana Kazimierza.

O wydarzeniu powiadomili budowniczy osiedla na ogłoszeniach wywieszonych w okolicy. Według policji, jak czytamy w piśmie, strzały padły z budynku Dobra Wola II. "Pocisk minął głowę operatora maszyny i przebił szybę pojazdu" - czytamy.

Policja prosi o pomoc

Autorzy dodają, że konsekwencją zdarzenia "mogła być nawet śmierć operatora maszyny budowlanej". Jak podaje Tvnwarszawa.pl, policja prowadzi postępowanie w tej sprawie i prosi o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje o incydencie. Zdrowiu i życiu operatora nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kolejny minister PiS rośnie w siłę. Mariusz Błaszczak będzie bardziej kontrolował służby mundurowe

Więcej o:
Komentarze (28)
Ktoś strzelał do koparki na budowie na Odolanach. "Pocisk minął głowę operatora maszyny"
Zaloguj się
 • flyer

  Oceniono 18 razy 18

  Zawiedziony mieszkaniec, który uwierzył w kolorowe foldery dewelopera, na których blok miała otaczać zieleń na sąsiednich pustych działkach czy parkujący na klepisku obok i myślący, że tak będzie wiecznie?

 • jan.janowicz65

  Oceniono 14 razy 10

  "Pocisk miał minąć głowę operatora koparki i przebić szybę pojazdu."
  A jak się w końcu zachował?

 • Konrad Kuźmiński

  Oceniono 11 razy 3

  No i proszę to wszystko dzieje się teraz gdy do broni dostęp jest reglamentowany! Bandyci czują się pewnie, strzelają do ludzi na budowie! Gdyby kilku budowlańców miało swoją broń to taki kretyn zwyczajnie bał by się dostać od nich kulkę w akcie samoobrony. Tylko rozbrojone społeczeństwo jest łatwa ofiarą dla bandytów. Złego człowieka z bronią może powstrzymać tylko dobry człowiek z bronią. Prawo odbierające obywatelom dostęp do broni, odbiera ją jedynie przestrzegającym prawa.

 • dioskorides

  Oceniono 2 razy 2

  a na zdjęciu nie koparka, w artykule o koparce, podpisana jako koparka

 • rasta-mw

  Oceniono 8 razy 2

  OT ćwiczy ;)

 • dante_waw

  Oceniono 4 razy 2

  Avatar 2?

 • kniazwitold

  Oceniono 23 razy 1

  Jakoś redakcyjny idiota nie napisał nawet z czego strzelano do koparki - więc zakładam typowe dla gazwyba mataczenie w sprawie i pewnie ktoś strzelił z wiatrówki.

 • turkucio

  Oceniono 35 razy 1

  Panie Kukiz, jak wasz projekt przejdzie, to takie sytuacje będą na porządku dziennym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX