Pobili go w biały dzień, w samym centrum. Potem wciągnęli do toalety publicznej. Dwie osoby na wolności

Trzy osoby pobiły i okradły mężczyznę przy dworcu centralnym w Warszawie. Rzucili się na niego z pięściami, potem wciągnęli do ulicznej toalety i bili po głowie. Jeden ze sprawców został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w ciągu dnia w połowie lipca tego roku w pobliżu Dworca Centralnego w Warszawie.

Wciągnęli do toalety

Do mężczyzny podeszło trzech napastników, którzy jak wynika z jego relacji rzucili się na niego z pięściami, zabierając reklamówkę wraz z jej zawartością.

Chwilę później napastnicy zaatakowali raz jeszcze, wciągnęli mężczyznę do ulicznej toalety. Tam bili go pięściami po głowie. Zabrali mu jeszcze saszetkę z telefonem, power bankiem, słuchawkami oraz innymi przedmiotami.

Policjanci po analizie nagrań z monitoringu ustalili dane personalne jednej z osób zamieszanych w to przestępstwo i zatrzymali Jarosława S.

Dwie osoby na wolności

36-latek usłyszał zarzut rozboju i na wniosek śledczych decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci wciąż nie odnaleźli dwóch pozostałych osób zamieszanych w rozbój. Ich zdaniem to tylko kwestia czasu.

Okolice dworca i Pałacu Kultury - tam, gdzie znajduje się park, którym przechodzą podróżni, dochodzi często do napaści i rozbojów. Nawet w ciągu dnia.

Więcej o:
Komentarze (27)
Pobili go w biały dzień, w samym centrum. Potem wciągnęli do toalety publicznej. Dwie osoby na wolności
Zaloguj się
 • anna_pot

  Oceniono 35 razy 33

  w normalnym kraju następnego dnia wiesza się na sieci paszczę podejrzanego i wyznacza nagrodę - przecież w takich sytuacjach nie ma ryzyka pomówienia, jeśli ktoś okłada drugiego to wiadomo że przynajmniej uczestniczy w bójce, jak ktoś odcina obcęgami łańcuch od roweru to przecież go nie naprawia tylko najpewniej kradnie - skąd ta obawa przed publikacją wizerunku.

 • mer-llink

  Oceniono 33 razy 29

  Policja nie ma czasu szukać bandytów.
  Bo ochrania:
  - a to miesięcznice
  - a to siedzibę PiSu na Nowogrodzkiej,
  - a to barierki przed Sejmem (tu przy sporej pomocy otrzymanej od Strazy Pożarnej; WSTYD!!!).
  - itd.
  Mundurowi są na pasku PiSu i wysługuje się nimi PiS do haniebnych posług.

  P.S. O wojsku już nie wspomnę: pomiatani są do służby porzadkowo-orkieestrowiej przy różnych uroczystościach. Aż OT sie uzbroi, i wtedy także zawodową armię spacyfikuje: razem z Żandarmerią Wojskową wyaresztuje oficerów a żołnierzy rozgoni? Tak to słuzby mundurowe- zamiast być ochroną OBYWATELI - stąły się pieskami gończymi Waaadzy.

 • focusrite

  Oceniono 19 razy 19

  Udostępnijcie zdjęcia a ludzie sami ich znajdą.

 • kocurimysza

  Oceniono 16 razy 10

  Psy pilnwaly Kaczora i nie maja czasu na pierdoly , kto im zrec daja tego bronia .

 • adamzalej

  Oceniono 7 razy 7

  To miejsce gdzie żuli jest multum, znudzeni byli wyrokowcy bez pomysłu na życie, gdzie strach chodzić w biały dzień - ale oczywiście policja ostrzega, straż miejska się boi, urząd dzielnicy bagatelizuje problem. Bawcie się - Obywatele - sami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX