Kate i William w Polsce. Gdzie i o której spotkasz parę książęcą?

Kate i William w Polsce. Para książęca przybędzie do Warszawy w poniedziałek. Mieszkańcy będą mogli ich spotkać przy Krakowskim Przedmieściu. Kate i William odwiedzą też Muzeum Powstania Warszawskiego.

William i Kate, którzy przybędą do Warszawy wczesnym popołudniem, zostaną podjęci przez parę prezydencką Andrzeja Dudę i Agatę Kornhauser-Dudę w Pałacu Prezydenckim.

Spacer po Krakowskim Przedmieściu

Około godziny 15:15 zaplanowano spacer po Krakowskim Przedmieściu. Kate i William przejdą od Pałacu Prezydenckiego pod pomnik Adama Mickiewicza. To właśnie tam będzie można spotkać Kate i Williama.

Kolejnym punktem programu będzie wizyta pary w Muzeum Powstania Warszawskiego. Kate i William spotkają się z weteranami. Brytyjska para książęca weźmie też udział w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w wieżowcu Warsaw Spire.

Wieczorem odbędzie się przyjęcie, na którym książę William wygłosi przemówienie. W Warszawie William i Kate wraz z dziećmi zamieszkają w Belwederze.

Utrudnienia w ruchu

W związku ze spacerem po Krakowskim Przedmieściu, mieszkańcy mogą spodziewać się niewielkich utrudnień w ruchu. Autobusy, które kursują Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem będą na jakiś czas kierowane na objazdy. 

Tajemnice warszawskiego Parku Fontann. Zeszliśmy do podziemi, aby zobaczyć, jak wygląda obsługa show

Więcej o:
Komentarze (7)
Kate i William w Polsce. Gdzie i o której spotkasz parę książęcą?
Zaloguj się
 • wlodzimierz.il

  Oceniono 8 razy 6

  >Gdzie i o której spotkasz parę książęcą?

  Ja ma w głębokim poważaniu parę książęcą ze zmurszałej monarchii brytyjskiej i wcale nie chcę ich spotykać.

 • lolik52

  Oceniono 7 razy 5

  ach co za wydarzenie!cała Warszawa sraczki powinna dostać od szczęście że przyjedzie ktoś kto jest tylko świecznikiem i reliktem przeszłości.
  Opanujcie się,cała ta rodzina królewska to takie małpy w wędrownym cyrku,jeżdżą po świecie nie mając żadnego znacznie,ani to polityk ani biznesmen,ot pasożyt na ciele narodu,coś jak nasz kler...
  Niech siedzą w tej swojej Wielkiej Brytfannie i nie stwarzają innym problemów w życiu codziennym,jak ktoś zechce to sobie znajdzie na tubie i tam się poonanizuje.

 • Roman Nowakowski

  Oceniono 7 razy 5

  Po jaką cholerę tak się tym podniecacie.Wasz poziom stacza się coraz bardziej.Po trzydziestu latach z wami czas się chyba rozstać.

 • lokis_jarl

  Oceniono 7 razy 5

  dziękuję, wiem gdzie dzisiaj nie przebywać, nie mam jakiejś wielkiej ochoty spotkać tą parę nierobów

 • cmochall

  Oceniono 3 razy 3

  co za glupota zajmowac sie wnukiem paprotki do kozucha

 • peppers01

  Oceniono 2 razy 2

  Nie mam najmniejszego zamiaru spotykać pary książęcej. Dwójka zadufanych w sobie celebrytów, z których jedno miało szczęście urodzić się w rodzinie królewskiej.
  Czemu niby na służyć owa wizyta? Chyba tylko i wyłącznie autopromocji.
  Żyjemy (jeszcze) w wolnym kraju. Każdy ma prawo podniecać się czym chce.
  Osobiście wolałbym jednak aby w najbliższych dniach prasa zachęcała ludzi do zainteresowania się wprowadzaną przez PiS zmianą ustroju w Polsce a nie dwóją celebrytów z UK.
  Są sprawy ważne i ważniejsze.

 • bat098

  Oceniono 1 raz 1

  też mamy rodzimą królową i księżniczki...MLEKA jak donosi farmer.pl projekt działa od 2013 i wspiera konsumpcje mleka;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX