Zaatakował 88-letniego staruszka na przystanku na Ursynowie. Ale tego się nie spodziewał

88-letni pracownik naukowy nie dał sięrecydywiście, który chciał wyrwać mu teczkę. Były w niej "cenne dla niego zapiski i projekty". 30-latek użył nawet gazu łzawiącego, ale staruszek przegnał agresora i wezwał policję.

30-letni wielokrotny recydywista w czwartek tuż po godz. 23 zaatakował na przystanku na warszawskim Ursynowie starszego mężczyznę. Chciał wyrwać mu teczkę, użył gazu łzawiącego. 88-latek nie poddał się jednak tak łatwo. Zdołał się obronić i przegonił agresora. Po powrocie do mieszkania zawiadomił policję.

Ta już kilkanaście minut później zatrzymała Krzysztofa M. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy rzucił w trawę przedmiot, który okazał się być puszką z gazem. Zaprzeczał, jakoby miał na kogoś napaść.

30-latek był wielokrotnie karany

88-letni mężczyzna zajmuje się pracą naukową, właśnie wracał z jednego ze spotkań. W teczce były, jak donosi policja, "cenne dla niego zapiski i projekty".

Krzysztof M. był już wcześniej wielokrotnie karany za włamania, rozboje i kradzieże rozbójnicze. W lutym opuścił więzienie po sześcioletniej odsiadce. Za usiłowanie rozboju w warunkach podwójnej recydywy może mu grozić nawet 18 lat więzienia.

Tajemnice warszawskiego Parku Fontann. Zeszliśmy do podziemi, aby zobaczyć, jak wygląda obsługa show

Więcej o:
Komentarze (80)
Zaatakował 88-letniego staruszka na przystanku na Ursynowie. Ale tego się nie spodziewał
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 196 razy 190

  "30-letni multirecydywista"

  Miejsce takiego jest w kamieniołomie, a nie na przystanku...

 • monink4

  Oceniono 114 razy 112

  Multirecydywista - prawie jak zawodowy poseł

 • brak.slow

  Oceniono 122 razy 106

  To jak go karano ze mu się jeszcze nie odechciało? A zapomniałam. .. ciepłe obiady TV siłka i spacerki w pierdlu nie są taki złe. ..

 • duchswiety124

  Oceniono 94 razy 90

  posadziliby wszarza w kamieniołomach na 3xchleb i wodę to szybko by mu przeszło. A tu wiezienne fanaberie - TV SAT color, pakownia, spacerniak...

 • blacksell

  Oceniono 71 razy 69

  "może grozić mu NAWET!!! 18 lata" - qr... przecież to widać bez większego wysiłku intelektualnego że z tego śmiecia nic nie będzie - więc jakie NAWET!!! - gnoja do paki na resztę życia i do obowiązkowych robót, tak żeby społeczeństwo nie musiało padalca utrzymywać

 • vomitorium1

  Oceniono 60 razy 60

  " ... ale staruszek przegnał agresora i wezwał policję."
  staruszek na schwał
  (stary ale jary)

 • lena2505

  Oceniono 60 razy 48

  to kiedy on zaczął, że w tym wieku jest multirecydywistą? może to aktywista ONRu

 • respiral

  Oceniono 49 razy 47

  Następny bandzior na moim, podatnika, garnuszku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX