Lekarzowi z Warszawy ukradli auto. Chajzer chciał mu oddać swoje. I nagle... kolejna propozycja

Wszyscy przejęli się losem lekarza, któremu skradziono mazdę spod szpitala. Po Filipie Chajzerze wypożyczenie samochodu zaproponowali mu tym razem sami przedstawiciele Mazdy w Polsce.

Dwa dni temu pisaliśmy o Konradzie Komarze-Czapskim, lekarzu z Centrum Zdrowia Dziecka, któremu skradziono samochód marki mazda spod samego szpitala. Opisał sytuację na swoim Facebooku. Następnego dnia sprawę nagłośniła Paulina Młynarska (lekarz opiekował się jej ojcem przed śmiercią).

Samochód dla lekarza

Zaraz po niej do akcji włączył się Filip Chajzer, który zaproponował lekarzowi swój własny samochód. Wtedy lekarz odmówił - postanowił wziąć samochód od ubezpieczyciela. Trzeci dzień przyniósł kolejną niespodziankę dla doktora Czapskiego.

Samochód na miesiąc postanowiła wypożyczyć mu firma Mazda.

"Wiemy, jak ważna była Mazda CX-9 dla Pana, Pańskiej rodziny oraz pacjentów. Mobilność w Pana działaniach jest niezwykle istotna. Dlatego, aby wesprzeć Pana w trakcie oczekiwania na wyjaśnienie sprawy, pragniemy udostępnić na miesiąc samochód od jednego z naszych dealerów. Jeśli jest Pan zainteresowany naszą propozycją, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej w celu ustalenia szczegółów. Pozdrawiamy" - napisali na FB przedstawiciele koncernu. 

Ponownie skontaktowaliśmy się z lekarzem z Centrum Zdrowia Dziecka. Dr Czapski nie chciał przyjąć samochodu od Filipa Chajzera. Druga propozycja go przekonała - wkrótce dr Czapski wyruszy do swoich pacjentów nową mazdą.

Wkurzają cię korki? Zobacz, w jaki sposób powinno się jeździć, żeby je rozładować

Więcej o:
Komentarze (120)
Lekarzowi z Warszawy ukradli auto. Chajzer chciał mu oddać swoje. I nagle... kolejna propozycja
Zaloguj się
 • cometto-pl

  Oceniono 131 razy 77

  "Wszyscy przejęli się losem lekarza, któremu skradziono mazdę spod szpitala" - nie, nie wszyscy...

 • greg2

  Oceniono 72 razy 40

  Gdyby to była rzeczywista chęć pomocy a nie tylko oportunistyczna zagrywka reklamowa, to mazda zapewniłaby samochód każdemu klientowi któremu ukradną Auto marki Mazda. A takich klientów jest cała masa ponieważ Mazdy kradną na potęgę. Niestety zwykły klient nie może liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony Mazda Polska

 • Mieszko Grądzik

  Oceniono 51 razy 33

  Dlaczego Chajzer nie złożył tej propozycji w cztery oczy tylko zrobił to przez "mega megafon" ? TAK BARDZO MU ZALEŻAŁO ŻEBY WSZYSCY WIEDZIELI CO CHCE ZROBIĆ? TYLKO PO CO? Czy dobry uczynek taki, którym nie chełpię się nawet przed samą sobą ,taki, który bardziej buduje drugiego człowieka niż mnie ,nie jest lepszy?

 • prince76

  Oceniono 43 razy 23

  Nieee, ja nie wierzę w to co czytam!!! Kradzieże się zdarzają. Ludzie którzy są wdzięczni (Pani Młynarska) to też się zdarza, ale jak ja chcę pomóc, to ja pomagam, a nie proszę innych by pomogli. Mam nadzieję, że propozycja Pana Chajzera była ironią w stosunku do Pani Młynarskiej. Reakcja Mazdy to dramat -i brzydzę się takim tanim wiejskim lansem. Zwykle lekarze nie są ubodzy. Biedni ludzie nie jeżdżą cx-9. Pomagajmy potrzebującym .

 • Jarosław Jacewicz

  Oceniono 27 razy 23

  Oczywiście, że reklama... ale mogli tego nie robić. Wszyscy jawni darczyńcy promują coś lub kogoś, zazwyczaj siebie. I chwała im za to!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX