Ktoś rozpylił gaz w hotelu na Pradze Południe. 40 osób ewakuowanych, jedna w szpitalu

Straż pożarna została powiadomiona o podejrzanej substancji, która została w poniedziałek wieczorem rozpylona w hotelu pracowniczym na Pradze Południe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Na miejsce przybyło sześć zastępów Państwowej Straży Pożarnej. - Ktoś najprawdopodobniej rozpylił gaz pieprzowy w hotelu pracowniczym przy ul. Garwolińskiej. Urządzenia strażaków nie wykryły toksycznych substancji - informuje st. asp. Łukasz Płaskociński z biura prasowego straży pożarnej.

Ewakuowano 40 osób

Jak dodaje, jedna osoba została zabrana przez pogotowie z objawami zatrucia jeszcze zanim na miejsce przyjechali strażacy. 40 osób ewakuowano z budynku. 

Akcja strażaków już została zakończona. - Przewietrzono hotel i wszyscy mogli wrócić do środka. Nie wiadomo, kto rozpylił gaz pieprzowy. Na miejscu była policja, która będzie prowadzić postępowanie w tej sprawie - informuje Płaskociński.

Dlaczego orzeszki nerkowca są takie drogie? Zrozumiecie, kiedy zobaczycie, ile z nimi roboty

Więcej o:
Komentarze (12)
Ktoś rozpylił gaz w hotelu na Pradze Południe. 40 osób ewakuowanych, jedna w szpitalu
Zaloguj się
 • horatio_valor

  Oceniono 11 razy 9

  Dowcipnisia powinni zamknąć na klucz w pokoju i wypsikać tam cały sprej gazu pieprzowego. I niech godzinkę tam posiedzi. A potem oczywiście niech spłaca koszty akcji strażaków.

 • yosemitesam

  Oceniono 14 razy 8

  Panie Płaszczak - islamisty już tu so !!!

 • dublet

  Oceniono 14 razy 6

  Na pewno jakiś terrorysta islamski! Może nawet uchodźca lub dziecko, bo ci są najstraszniejsi! Szydło, kiedy o nich mówi, cała się trzęsie!

 • jack_flash

  Oceniono 10 razy 6

  Moze to nieco off topic, ale jak skoncza sie rzady PiS, czy obecnym strazakom obetnie sie emerytury bo sluzyli PiSbolszewikom?

 • mxx01

  Oceniono 6 razy 2

  Prawdopodobnie zrobił to jakiś mąż, któremu żona akurat przyprawiała rogi z kochasiem w tym hotelu.

 • m4t

  Oceniono 10 razy 2

  Pewnie to był Katolik co walczy o rodziny Polskie.

 • szabepio

  0

  Trzeba teraz ustalic ktory z gosci sie wczesniej awanturowal i nivzego nie wskórał. To bedzie jego robota. Ot jak oni tacy to ja im pokażę... i pokazal.

 • sowa_46

  Oceniono 5 razy -1

  Jakie objawy zatrucia, pieprzu się nawąchają i do szpitala gnają, co za francuskie pieski, trę doopą o trotuar!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX