Wszedł do sklepu i podmienił wart 30 tys. euro zegarek na imitację. Zatrzymał go przechodzień

Do jednego z warszawskich sklepów z zegarkami wszedł 47-letni obywatel Wietnamu. Mężczyzna chciał ukraść drogocenny zegarek, w kieszeni miał przygotowaną jego imitację. Plan jednak się nie powiódł.

47-letni obywatel Wietnamu wszedł do firmowego sklepu z zegarkami na warszawskim śródmieściu i próbował zamienić markowy oryginał na imitację, którą miał w kieszeni. Teraz grozi mu za to nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna wszedł do salonu z zegarkami i poprosił obsługę o pokazanie markowego zegarka wartego 30 tysięcy euro. Oglądając go, poprosił ekspedientkę o pokazanie katalogu innych zegarków.

Musiał "pilnie skontaktować się z żoną"

Wietnamczyk wykorzystał nieuwagę personelu i podmienił oryginalny zegarek na podróbkę, którą miał w kieszeni. Powiedział, że musi pilnie skontaktować się z żoną i wyszedł ze sklepu. Ekspedientka jednak po wadze zegarka i jego tarczy zorientował się, że coś jest nie tak.

Wybiegła za 47-latkiem wzywając pomocy. Mężczyzna rzucił się do ucieczki, ale wtedy do akcji wkroczył przypadkowy przechodzień i zatrzymał złodzieja. Na miejsce przybyła policja, która znalazła przy sprawcy drogocenny zegarek.

Powstaje pierwsze prywatne miasto. Bez władz, policji i podatków

Więcej o:
Komentarze (10)
Wszedł do sklepu i podmienił wart 30 tys. euro zegarek na imitację. Zatrzymał go przechodzień
Zaloguj się
 • Paweł Czarnecki

  Oceniono 11 razy 7

  Warszawiacy nie mówią czegoś takiego jak "na śródmieściu". Redaktor ewidentnie narzuca naleciałości nie z naszej stolicy. Poza tym dwa byki w tekście. "na imitacją" i "ekspedientka zorientował się"

 • miodowocytrynowa

  Oceniono 5 razy 3

  " Na śródmieściu"???- pseudoredaktor z powrotem do szkoły na lekcje polskiego.

 • grey-sky

  Oceniono 2 razy 2

  A może zamiast więzienia wydalenie z zakazem powrotu? Taniej i bardziej dotkliwe.

 • adin_null_adin

  Oceniono 2 razy 0

  Imitacja dziennikarstwa.

 • wagadudu

  Oceniono 1 raz -1

  Żółta rasa to okrutna rasa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX