Próba samobójcza w metrze. 30-letni mężczyzna skoczył pod nadjeżdżający pociąg

Zarząd Transportu Miejskiego po godz. 9 poinformował o utrudnieniach w kursowaniu I linii metra. Na stacji Politechnika doszło do próby samobójczej. 30-letni mężczyzna przeżył, został przewieziony do szpitala.

Jak mówi rzeczniczka Metra Warszawskiego, po godz. 9 w metrze doszło do próby samobójczej. - Na miejscu były ekipy ratownicze - mówi Anna Bartoń.

Jak dodaje, mężczyzna przeżył. - Został wyciągnięty przez ratowników spod kół pociągu, opatrzony i przewieziony do szpitala - mówi rzeczniczka.

Utrudnienia w kursowaniu metra

Jak informuje Anna Bartoń, o godz. 10:45 służby zakończyły czynności. - Stacja metra Politechnika już funkcjonuje, ruch został wznowiony - mówi.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, pociągi pierwszej linii metra kursowały na odcinkach Młociny - Świętokrzyska oraz Wilanowska - Kabaty, na odcinku Świętokrzyska - Wilanowska pociągi kursowały wahadłowo bez zatrzymania na stacji Politechnika.

Potrąca pieszego na przejściu i nawet się nie zatrzymuje. "Jazda w stylu niedzielnego rowerzysty"

Więcej o:
Komentarze (21)
Próba samobójcza w metrze. 30-letni mężczyzna skoczył pod nadjeżdżający pociąg
Zaloguj się
 • brytnej

  Oceniono 43 razy 33

  W cywilizowanych krajach istnieje niepisana umowa, że o samobójstwach w metrze czy na kolei w środkach masowego przekazu się nie informuje, aby unikać naśladowców. Nawet największe szmatławce się do tego stosują. Pasażerów natomiast informuje się na stacjach o zaburzeniach eksploatacyjnych z powodu pracy ratowników medycznych.

 • celjab

  Oceniono 9 razy 7

  Czemu do tej pory nie wybudowano szklanej zapory/sciany (z otwieranymi bramkami) oddzielajacej czekajacych na peronie od torow??? Widzialem takie np. w Seulu, Pd. Korea, Taipei (Tajwan) czy Singapurze. Wydatek juz dawno by sie zwrocil.

 • liczygrosz

  Oceniono 35 razy 5

  Smutne to jest jednak... ale w świecie, w którym człowiek coraz bardziej człowiekowi wilkiem, takich rzeczy będzie więcej. Zaraz pewnie się odezwą katoliczki, że przez tego egoistę nie zdążyli do kościoła na czas.

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 7 razy 3

  Nic dziwnego, że w tak rządzonym kraju ludzie już nie wytrzymują.

 • poblabla

  0

  Nie stać go było na bilet w jedną stronę do Szwajcarii? Skoro Polaków się w tej chwili wymienia na Ukraińców, to powinien się przynajmniej od tego cudownego państwa bilet w jedną stronę należeć.

 • com.pl767

  0

  Pewnie za abonament pisZdowski

 • polsilver100

  Oceniono 14 razy 0

  Trzeba mu było pomóc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX