Poszukiwany 12-latek został odnaleziony. Policjanci znaleźli go w Ursusie

Poszukiwany od wtorku 12-letni chłopiec z Warszawy odnaleziony - informuje policja. Policjanci znaleźli go w autobusie w Ursusie.

Chłopiec został odnaleziony w piątek przed 21:00 w autobusie w warszawskiej dzielnicy Ursus. Jak przekazała nam ursynowska policja, dziecku nie stała się żadna krzywda.

- Został przekazany rodzinie. W tej chwili trwają czynności wyjaśniające - informuje policja.

Wyszedł z domu i nie wrócił

12-letni chłopiec zaginął we wtorek w dzielnicy Ursynów. Rodzina była zrozpaczona. Bliscy podali, że chłopiec wyszedł z domu około 17:30 przy ulicy Nowoursynowskiej i już nie wrócił.
 
Dochodzenie w sprawie 12-latka prowadziła stołeczna policja, śledztwo wszczął również oddział na Ursynowie. 

Więcej o:
Komentarze (39)
Poszukiwany 12-latek został odnaleziony. Policjanci znaleźli go w Ursusie
Zaloguj się
 • 4v

  Oceniono 78 razy 32

  A komentarze włączone to po co? By trollować? Proszę bardzo, postaram się inteligentnie: Jonathan to imię dziwne i świadczy o podejrzanym stanie psychologii rodziców. Nic dziwnego że chłopak uciekł, pewnie miał presję na sukces i inne złe objawy wypaczonego współczesnego rodzicielstwa. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam wszystkich (prócz adminów giewu).

 • kingstonny

  Oceniono 33 razy 23

  Ja tez ucieklem z domu majac lat 12. Biedna moja mama. Mam nadzieje ze wystarczajaco ciezko pracowalem przez wiele nastepnych lat nad wymazaniem krzywdy jaka jej zrobilem uciekajac.

 • gaiadea

  Oceniono 21 razy 19

  Spotkałam: Georginę, Brajana, Natashę. Ale i Mieszka, Tomira, Dobrosławę. Wszystko okołopodstawówkowe. Które będzie normalne za lat 30?

 • dziadybaba

  Oceniono 6 razy 4

  Dziecko błąka się po wielomilionowej aglomeracji i 3 noce spędza na ulicy. Tysiące ludzi widzi chłopca codziennie i mimo to przez cztery dni nikt nie może go znaleźć? Rodzina umiera ze strachu, a z niedomytych czeluści internetu wypełzają pryszczate wyrocznie, dla których to tylko kolejny Artur "Dwie Szopy" Jackson.

 • junk92508

  Oceniono 10 razy 4

  Chamstwo rozalo się po forach z Dobrą Zmianą.

  Może jego ojciec jest Anglikiem i stąd imię Jonathan?

  I może jak dorośnie nie będzie PiSał chamskich komentarzy po forach?

 • siwywaldi

  Oceniono 3 razy 3

  Dla mnie WYSTARCZYŁO, że w chwili zaginięcia ubrany był w DRES. Na zawodnika kadry młodzików raczej nie wyglądał, policja zbytniego szumu TEŻ nie robiła, więc na 95% założyłem zwykły "zryw" z domu, jakich w patologicznych rodzinach są w Polsce setki ROCZNIE.

  Kto nie wierzy, może sobie sprawdzić :-)

 • psyhodelic

  Oceniono 3 razy 3

  dam Pippa

 • obeznany

  Oceniono 9 razy 3

  Dżonatan?

 • wj_2000

  Oceniono 2 razy 2

  Imię Jonatan jest jak najbardziej uprawomocnionym imieniem. To imię biblijne tak jak Piotr, Paweł, Andrzej, Mateusz itp.
  Jonathan z literką "h" w środku moze dziwić, bo taką formę ma to imię w niektórych obcych językach. Byłoby dowodem snobizmu, gdyby rodzice z zagranicą nie mieli nic wspólnego. Ale jezeli dziecko przyszlo na świat w Anglii, czy Niemczech, a na dodatek matka jest cudzoziemką, to w metryce urodzenia taka właśnie pisownia jest najzwyklejsza pod Słoncem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX