Zaatakował parę na ulicy, bo rozmawiała w innym języku. Pobił ich i spryskał gazem pieprzowym

22-latek zaatakował na ulicy w Warszawie kobietę i mężczyznę. Nie podobało mu się, że para rozmawia ze sobą po ukraińsku. Pobił ich i spryskał gazem pieprzowym. Pokrzywdzeni schronili się w restauracji i wezwali na pomoc policjantów.

Kobieta i mężczyzna, którzy szli ulicą, rozmawiali ze sobą po ukraińsku. W Ich rozmowę usłyszał przechodzący obok 22-latek. Rozwścieczyło go, że ktoś mówi w innym języku niż polski. 

Zaczął bić pięściami po twarzy

Zaczęło się od wyzwisk. Gdy dziewczyna nie odpowiedziała na wulgarne uwagi, napastnik bez namysłu podbiegł do jej partnera i zaczął bić go pięściami po twarzy i głowie. Nie słuchał próśb i płaczu wystraszonej kobiety.

Kiedy pokrzywdzonemu udało się wyrwać, napastnik użył wobec nich gazu łzawiącego. Przez cały czas ich wyzywał, używając słów o podłożu rasowym.

Ukryli się w mokotowskiej restauracji

Parze udało się podbiec do najbliższej restauracji i ukryć w środku. Ale 22-latek nie rezygnował i próbował dostać się siłą do lokalu. Uderzał ramieniem o drzwi wejściowe na zaplecze, krzyczał, żeby wydać mu Ukraińców, bo chce zrobić z nimi porządek.

Na miejsce przyjechała policja. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że jest pijany. Został natychmiast przewieziony do aresztu.

Kara do 3 lat więzienia

Adrian. M. po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia obywateli Ukrainy z powodu ich przynależności narodowościowej za co grozi kara do 3 lat więzienia.

Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny nakazując meldowanie się w komendzie policji pięć razy w tygodniu.

Przypadkowi przechodnie zaatakowani. "Kopali ich i bili po całym ciele, używając metalowej pałki"

Więcej o:
Komentarze (105)
Zaatakował parę na ulicy, bo rozmawiała w innym języku. Pobił ich i spryskał gazem pieprzowym
Zaloguj się
 • zz1026

  Oceniono 106 razy 86

  jak takiego ciula ktos np arab by pobil w londynie to pierwszy by ryja sarl o rasizmie

 • dziadek_hani

  Oceniono 94 razy 84

  5x w tygodniu a w weekendy na mecz albo ustawkę...
  DLACZEGO NIE SIEDZI W ARESZCIE???

 • xynat

  Oceniono 87 razy 71

  Dlaczego tak zrobił? Bo mu wolno. Obecnie rządzący wręcz zachęcają do takiego zbydlęcenia. I będzie takich aktów coraz więcej. A każdy sędzia, który zechcę ukarać bandziora wyleci na zbity pysk z roboty. Grozi mu 3 lata? Nie rozśmieszajcie mnie. Jak dostanie pół roku w zawiasach to będzie już "surowy" wyrok. Nawet nie trafił do aresztu, dostał jedynie nadzór. czyli śmiało może krążyć po mieście w poszukiwaniu pobitych aby ich zastraszyć i zmusić do wycofania oskarżeń.

 • mer-llink

  Oceniono 73 razy 63

  Pobicie, napad, gaz - i tylko dozór?
  Jak będą aresztować pana Ziobrę, Najmiłościwszego Prokuratora Generalnego, to w białych rękawiczkach? Przez papierek? Z kwiatami?
  Prokuraturo: bandytów bezwarunkowo pod klucz!!!!

 • Oceniono 75 razy 51

  Tak sie ciesze ze zostawil ten kraj w 1980! Nawet nie chce jezdzic tam na wakacje! Tak bylo jak dorastalem, w latach 70tych ktos mnie pobil za to ze sie krzywo sie spojrzalem a 10 lat temu jakis typ skopal mnie bo nie pozwolilem mu okradac pasazerow w autobusie.

 • lactum

  Oceniono 50 razy 46

  Za Polaka ciec chcial robic.

 • japka_putina

  Oceniono 56 razy 44

  Gratulacje dla Błaszczaka, Kaczyńskiego i innych piździelskich ksenofobów. Wolska gościnność i wolskochrześcijańska miłość bliźniego przynoszą owoce. Kiedyś prymitywy spod budki z piwem lały w mordę tych, co mówili z jakby nietutejszym akcentem (nietutejszym w skali powiatu). Dzisiaj ich synowie i córki rządzą Polską.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX