Zablokował przejście, którym piesi szli do tramwaju. Dziadek z laską pokazał, co o nim myśli [WIDEO]

Do nietypowej sytuacji doszło 13 marca przy ulicy Obozowej w Warszawie. Motocyklista nagrał scenę, w której dziadek pokazuje kierowcy, który zablokował przejście dla pieszych do tramwaju, co myśli o jego zachowaniu.

Na Obozowej znajduje się przystanek tramwajowy, z którego, aby dostać się do pojazdu, trzeba przejść po jezdni (podobnie sytuacja wygląda przy trasie W-Z). Wiaty dla pasażerów, zamiast przy torowisku, stoją na chodniku.

Mają obowiązek przepuścić

Samochody, które jadą ulicą, mają obowiązek przepuścić przechodzące tamtędy osoby. Miejsce zatrzymania auta wyznaczone jest linią na jezdni. Kamera zarejestrowała jednak sytuację, w której kierowca toyoty wjeżdża na środek jezdni i blokuje przejście. 

To zachowanie nie spodobało się starszemu mężczyźnie poruszającemu się o lasce. Pokazał kierowcy, co o nim myśli. 

Mężczyzna zareagował

Po incydencie auto zatrzymuje się kilka metrów dalej, a z tylnego siedzenia wysiada mężczyzna. Czy doszło do ostrej wymiany zdań między nim a starszym panem, tego nie wiemy. W końcu toyota odjeżdża z miejsca zdarzenia.

Więcej o:
Komentarze (82)
Zablokował przejście, którym piesi szli do tramwaju. Dziadek z laską pokazał, co o nim myśli [WIDEO]
Zaloguj się
 • rekin.finansjery

  Oceniono 145 razy 81

  Za co szacunek dla dziadka? Za agresje i chamstwo? Leczcie sie Poloki.

 • mirmarko

  Oceniono 186 razy 80

  Ci co pochwalają zachowanie dziadka, zapewne nigdy nie prowadzili auta. Owszem jest to strefa dla wsiadających, wszak zawsze może się zdarzyć, że kierowca nie zdążył zjechać a już następny tramwaj nadjechał. Gościu zatrzymał się więc nie stwarzał zagrożenia, ani nie utrudniał komunikacji pieszym. wsiądziesz za kółko, to może też doświadczysz tego gdy na tobie będą wieszać psy, jakieś niedouki.

 • bartekgryko

  Oceniono 92 razy 72

  nie wiemy w jakich okolicznościach toyota się znalazła, może kierowca stał w korku, gdy podjechał tramwaj. Na pewno czekał cierpliwie, aż przejdą pasażerowie z tramwaju, nie ruszał autem ani nie tarasował przejścia. Pan z laską powinien się w głowę stuknąć a nie w czyjeś auto.

 • melocoton1981

  Oceniono 96 razy 52

  I według Polaczków ten stary dzid dobrze zrobił? Ludzie, trochę spokoju! Trochę zrozumienia! Samochód stoi nie utrudniając przejścia. Nie zagraża ruchowi. A nawet jeśli złamał przepisy, to od tego jest policja a nie stary PiSiasty dziad.

 • 11anna11

  Oceniono 107 razy 43

  Stary, wredny dziad! Ledwo chodzi, a wrócił się z 20 metrów, żeby komuś dowalić.

 • kalmar1967

  Oceniono 45 razy 27

  Ale tak a propo's przepisów. Jeśli pasażerowie wsiedli/wysiedli to już można przejechać obok tramwaju. Dziadek nie wsiadał, ani nie wysiadał, zatem jego pobyt na jezdni nie jest usprawiedliwiony. Za zniszczenie mienia i za chodzenie po jezdni dziadka należy ukarać.

  Parę lat temu jadąc drogą z zakazem ruchu ale z właściwą przepustką prawie pod koła rzucił się też pewnie jegomość liczący na oko jakieś 80 lat. Wydarł się. Grzecznie mu mówię, że mam zezwolenie. Dowiedziałem się, że moje zezwolenie to ja sobie mogę w dudę wsadzić, bo tutaj on ma prawo spacerować. Usiłowałem grzecznie. mój pojazd został zdzielony lagą. Wtedy z samochodu stojącego obok wyszedł... policjant, który się czaił na nielegalnych kierowców. I tłumaczy dziadkowi że wszystko jest O.K.. Dziadek najpierw mało zawału nie dostał, a potem rzucił się na policjanta z tąże laską. Dalej nie obserwowałem sytuacji. Obowiązki wzywały. Za chwilę dziadkiem zajął się z tego co potem widziałem personel wezwanej karetki...

 • tomekgaz

  Oceniono 33 razy 25

  Czy nigdy Wam się nie zdarzyło tak utknąć ? Oczywisty błąd ale czasami może się zdarzyć. Nie rozumiem podziwu dla przesyconego nienawiścią starszego pana, który wali laską w samochód. Niestety dość często ludzie starsi pokazują dużo złośliwości i agresji w stosunku do młodszych. Licząc - i słusznie - , że przecież nikt im nie odda.

 • monop2

  Oceniono 21 razy 15

  Co w tym artykule jest prawda? Chyba nic.
  Samochód nie wjechał, bo stał. Nie na przejście dla pieszych, bo do niego jest z 10 metrów.
  Dziadek ani nie wysiadał, ani nie wsiadał do tramwaju.
  A co tam robił i co miał do samochodu trudno powiedzieć, bo film tego nie pokazuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX