Trwa zbiórka dla klubu Chmury, który został doszczętnie zdemolowany przez pseudokibiców

Organizatorzy chcą zebrać 5 tys. zł. Celem akcji jest symboliczne wsparcie dla warszawskiego lokalu, które zapisało się na mapie Warszawy jako jedno z najlepszych miejsc kultury niezależnej.

Wczoraj około 22:30 zamaskowane osoby, ubrane na ciemno, zaczęły obrzucać klub Chmury kamieniami oraz wrzucać do środka race.

Doszczętnie zdemolowany

W lokalu przebywali holenderscy kibice, którzy przyjechali na mecz Legia Warszawa - Ajaks Amsterdam, który odbędzie się 16 lutego wieczorem. W wyniku napaści lokal został doszczętnie zdemolowany.

Wszyscy przejęli się zajściem w warszawskim lokalu. Od razu pojawiły się głosy, żeby wesprzeć finansowo właścicieli klubu.

Symboliczne wsparcie

Zbiórka organizowana jest w serwisie Pomagam.pl. - Celem akcji jest symboliczne wsparcie dla warszawskiego lokalu, które zapisało się na mapie Warszawy jako jedno z najlepszych miejsc kultury niezależnej - czytamy w komunikacie.

Nie jest to akcja prowadzona oficjalnie przez lokal "Chmury". Bartek, pomysłodawca zbiórki, wspólnie ze znajomymi uznał, że fajnie byłoby wspomóc lokal w tej trudnej sytuacji.

Kwota zostanie w całości przekazana lokalowi na jego rachunek bankowy i zostanie skrupulatnie rozliczona.

Więcej o:
Komentarze (27)
Trwa zbiórka dla klubu Chmury, który został doszczętnie zdemolowany przez pseudokibiców
Zaloguj się
 • Gmf Cehlur

  Oceniono 15 razy 11

  Patriotyczna pisdzielska młodzież dała "popis"

 • michur51

  Oceniono 10 razy 10

  a co na to nasz super minister płaszczak? znowu dał ciała i jego służby. a zajęci byli ustawianiem barierek.

 • kekx

  Oceniono 3 razy 3

  Legia powinna oddać pieniądze . To było zorganizowane działanie jej kibiców.
  Do tego zaniechanie policji .

 • revelka

  Oceniono 3 razy 3

  a w dzienniku wczoraj było, że to po_przednicy prześladowali niewinnych kibiców legii - a dzisiaj kibice legii są wolni i wspierają rząd pisuaru najlepiej jak potrafią - prawdziwi patrioci

 • thomasseyr

  Oceniono 3 razy 3

  To jest Polska właśnie. Pracujesz na coś, odkładasz, poświęcasz się, a tu w niecałą godzinę banda takich bezmózgowców obraca wszystko w niwecz. Ostatnio pojawiło się wiele opinii, że Skandynawia nie jest wcale taką krainą mlekiem i miodem płynącą. Ale spójrzmy prawdzie w oczy: każdy kraj jest lepszy od Polski. Jak cię nie wykończą urzędnicy, służba zdrowia, to albo rozjedzie cię "nawalony" kierowca, albo dostaniesz wpier...... od takich "patriotów.

 • acototak

  Oceniono 3 razy 3

  Nic się nie stało, Wolacy, nic się nie stało.

 • zd46

  Oceniono 2 razy 2

  Blaszczak ( nic i nikt wiecej) opowiadal jak "stal na warcie jak stroz" u nozek Kaczynskiego " DRABINIASTEJ STATUY ZNIEWOLENIA POLSKI" podczas "miesiaczki prezesa". Stal aby byl na Krakowskim Przedmiesciu "SPOKOJ, bo panskie oko konia tuczy" !!!! Blaszczak, jelopie, to TY POWINIENES STAC POD KLUBEM "CHMURA" w Warszawie , jak 'WARSZAWSKI CIEC" pilnujac zagranicznych gosci, ktorzy "ZA SWOJE PIENIADZE" przyjechali kibicowac swojej druzynie !!!! W naszym domu w POLSCE, dzieki wam, PiSowscy dzialacze, pokazujemy SWIATU, ze wraz z nadejsciem PiSu z Kaczynskim, kosciolem (biskup Dydycz o Bialymstoku) i ich ideologia, ODESZLA Z POLSKI KULTURA, PRAWO, CYWILIZACJA XXI WIEKU a w ich miejsce weszlo "MROCZNE SREDNIOWIECZE Z PRZYDROZNYMI ZBIRAMI" i "lesnymi ruchadlami". WSTYD, WSTYD, WSTYD !! Osiagniecia w pilce niewielkie ale a to: WIELKIE CHAMSTWO, CHULIGANERIA, LOBUZERIA, BEZPRAWIE !!!! No jesli rzadzacy PiS lekcewazy KONSTYTUCJE RP, to wg przyslowia: " KTO SIEJE WIATR TEN ZBIERA BURZE", tak, tak, uzurpatorze Kaczynski !!!!!!!

 • zd46

  Oceniono 2 razy 2

  Pamietam, jak niezyjacy Z.Romaszewski (ten od 240 tys odszkodowania za dobrowolna dzialalnosc przeciw owczesnej wladzy i ten od ronda) oraz Becia Kempa PORECZENIE W GESCIE MILOSCI i W GESCIE DZIEKCZYNNYM ZA POPARCIE kiboli, odwiedzali w wiezieniu "bandyte boiskowego"!!!!! Kempa sie z nim "solidaryzowala" a teraz oni pokazuja nam "WALA" !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX