Dręczona wyrzutami HGW w przebraniu żebraczki krąży po mieście... Nowa premiera w Dzikiej Stronie Wisły

- Dręczona wyrzutami sumienia HGW w przebraniu żebraczki krąży bezsenna po mieście, zagląda w okna mieszkańców zreprywatyzowanych kamienic, odwiedza ich domy, chce poznać marzenia i paranoje warszawiaków - już 5 grudnia w Dzikiej Stronie Wisły wystąpi Agnieszka Przepiórska ze swoim show. Gościem Przepiórskiej będzie m.in. Andrzej Seweryn.

Oprócz dużych premier Pożaru w Burdelu, w stałym lokalu warszawskiej burdel trupy odbywają się bardziej kameralne występy. Jedną z głośniejszych premier będzie ta, w której główną rolę zagra Agnieszka Przepiórska w roli HGW.

Tytuł "Przeklęta kamienica albo demony HGW - horro reprywatyzacyjny" mówi wszystko. W monodramie Agnieszki Przepiórskiej HGW w przebraniu żebraczki będzie chodzić po mieście i zaglądać w okna mieszkańców zreprywatyzowanych kamienic. Odwiedzi ich domy, pozna marzenia i paranoje. 

Gośćmi Agnieszki Przepiórskiej będą Maria Maj, Anna Moskal, Wojciech Kalarus, Mariusz Laskowski, Przemysław Bluszcz i dyrektor Teatru Polskiego - Andrzej Seweryn. 

Bilety dostępne na stronie.

Z kolei już 28 grudnia kolejna premiera świąteczno-noworoczna Pożaru w Burdelu - "Szpital nieświętej rodziny". 

- Prekursorki punka latte - Żelazne Waginy - nagrywają bożonarodzeniowy album z feministycznymi antykolędami, w których opowiadają o horrorach porodowych, aborcjach i nacjotechnologii. Kiedy okazuje się, że Charlotte jest w ciąży z prawicowym posłem – Podpalaczem Tęczy, w zespole wybucha kryzys, a trasa po Polsce zostaje odwołana - czytamy w opisie spektaklu.

Tym razem Burdel wystąpi w Nowym Teatrze. Bilety w cenie 100, 60 i 40 zł. Spektakl również w Sylwestra.

Więcej o:
Komentarze (5)
Dręczona wyrzutami HGW w przebraniu żebraczki krąży po mieście... Nowa premiera w Dzikiej Stronie Wisły
Zaloguj się
 • sil.m

  Oceniono 8 razy 6

  Czy w repertuarze przedstawienia przewidziano:
  1/ wizyty:
  - w stodole ministra Szyszki
  -w leśniczówce p.Kurskiego

  2/odwiedziny
  -w obiektach Srebrna, Ordona; AirLink, FPS i Instytut im.LK itp.
  - w willi na Mickiewicza u lokatora ulokowanego na skradzionej własności spadkobierców Lisa-Kuli –bohatera z 1919r z walk z czerwoną hołotą
  -w lokalach pana Jan Marii Jackowskiego ,których w 2007r stał się posiadaczem tuż po objęciu przez PIS-LPR warszawskiego ratusza, jakimś cudem "odzyskanych z lokali socjalnych –plotka to czy prawda?
  -w sejmie i sprawdzenie nowelizacji ustawy przygotowaną w Ministerstwie Budownictwa - kierował nim wiceprezes PC Adam Glapiński (dziś szef NBP),na podstawie której w końcu 1994 r. bez przetargu przejęto budynki po RSW przy Al. Jerozolimskich, Nowogrodzkiej, Srebrnej i Ordona
  - odwiedziny sądu w którym p.Kryże wyrokował w sprawie FOZZ
  -odwiedziny ciekawych obiektów przekazanych KK przez „Komisję Majątkową”

 • kot2ka

  Oceniono 14 razy -2

  Gdyby prawo obowiązywało w Polsce to taki wizerunek Gronkowca byłby faktem !!! Powinna zostać zlicytowana za te wszystkie przewałki z całego majątku i tak się snuć po Warszawie jak tutaj chcą ją naśladować Cytat: "- Dręczona wyrzutami sumienia HGW w przebraniu żebraczki krąży bezsenna po mieście," Tylko nie potrafię uwierzyć chociażbym się najbardziej starał w jej wyrzuty sumienia !!!! Gronkowiec pod sąd i won od koryta !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX