Nocny Market po raz ostatni na Dworcu Głównym. To ostatnia okazja, żeby go odwiedzić

Nocny Market ostatecznie znika z Dworca Głównego w Warszawie. Najbliższy weekend będzie ostatnią okazją, żeby go tam odwiedzić. Czy i gdzie będzie organizowany Nocny Market? Nadal nie wiadomo.

Nocny Market po raz ostatni zaprosi warszawiaków na perony Dworca Głównego w Warszawie

Nocny Market znika z Dworca Głównego

Uwaga, uwaga! Nocny Market po raz ostatni zatrzyma się na stacji Warszawa Główna! - czytamy na Facebooku Nocnego Marketu.

Najbliższy weekend to równocześnie zamknięcie sezonu i pożegnanie się ze znaną wszystkich lokalizacją. Nocny Market na dobre opuszcza dworzec.

Skąd ta decyzja? PKP Polskie Linie Kolejowe zdecydowały, że na Dworzec Główny w Warszawie wrócą pociągi. Obecnie trwają prace przygotowawcze do odrestaurowania budynku. Cała przebudowa ma pochłonąć 81 mln złotych. 

Ostatni Nocny Market

Nocny Market jak zawsze będzie można odwiedzić w piątek (17:00 – 1:00), sobotę (17:00 – 1:00) i niedzielę (16:00 – 23:00).

Na pożegnaniu Nocnego Marketu na peronie Dworca Głównego pojawi się prawie 30 restauracji. Organizatorzy zapowiadają również, że bary będą solidnie zaopatrzone, stołów i miejsc do siedzenia będzie dużo, a zmarzlaki mogą liczyć na grzybki grzewcze i grzane wino. 

Oprócz oferty kulinarnej będą także wystawcy lifestyle'owi, barberzy oraz wystawa fotografii z trzech sezonów działania Nocnego Marketu. 

Za oprawę muzyczną zadbają Truant (w piątek), SCLPTRE & Mateusz Dudek (w sobotę) i Jerry M & Marina Aleksandra (w niedzielę).

Co dalej z Nocnym Marketem?

Jeszcze przed otwarciem sezonu los Nocnego Marketu był niepewny. Ostatecznie udało się jednak wynegocjować, że w tym roku warszawiacy będą jeszcze mogli cieszyć się weekendowym festiwalem street foodu w dawnej lokalizacji.

Czy Nocny Market wróci w 2019 roku? Organizatorzy zapewniają, że zrobią wszystko, aby znaleźć nowe miejsca na Nocny Market. Na razie nie podają jednak możliwych lokalizacji. 

Gdzie iść na najlepszego burgera w Warszawie? Sprawdzamy z Jajami w Kuchni [RANKING]

Więcej o:
Komentarze (14)
Nocny Market po raz ostatni na Dworcu Głównym. To ostatnia okazja, żeby go odwiedzić
Zaloguj się
 • Gajoss X

  Oceniono 9 razy 9

  kurde czy ktoś panuje nad tymi tekstami???
  pierwszych 6 akapitów powtarza jedno i to samo zdanie (choć nieco zmodyfikowane):
  "Nocny Market ostatecznie znika z Dworca Głównego"

  no weżcie się.....

 • marrob

  Oceniono 2 razy 2

  "Barberzy" a któż to szanowny autorze?!

 • udibidi03

  Oceniono 5 razy 1

  Kurde, fajna inicjatywa, fajna atmosfera. Kochali to miejsce turyści, sprawdźcie na youtube jak nie wierzycie. Mam nadzieję, że gdzieś się odrodzi,trzeba klimatycznego miejsca.

 • mederith

  Oceniono 15 razy -9

  "...na Dworzec Glowny w Warszawie wroca pociagi..."
  Cudowna wiadomosc za 81 baniek plus lapowki dla wszystkich "zorientowanych i uczestniczacych", aby sprawiedliwosci stalo sie zadosc.
  Tylko ten nocny market musimy zlikwidowac, aby sie menelstwo nie mnozylo jak muchy na gownie. Reszte zalatwimy na magistracie. Podobno w Warsiawie tylko raki "nie biora", reszta jak najbardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX