Miasto stworzyło mapę rowerową Warszawy. Tu znajdziesz wszystkie trasy i drogi rowerowe [MAPA]

Miasto udostępniło warszawską mapę rowerową. Można znaleźć na niej wszystkie drogi rowerowe, informacje, gdzie mieszczą się stacje Veturilo. Można też sprawdzić, gdzie powstaną nowe ścieżki.

Na mapie rowerowej, którą umieścił Urząd Miasta Warszawa, można znaleźć wszystkie drogi rowerowe. Ale również sprawdzić, gdzie są pasy dla rowerów czy odcinki w budowie czy ulice z ruchem rowerowym dozwolonym pod prąd

Na mapie znajdują się również wszystkie stacje sieci miejskich rowerów Veturilo. 

Mapę znajdziecie na STRONIE.

Warszawa najlepsza dla rowerzystów

W Warszawie z roku na rok coraz więcej osób przesiada się na rowery, miasto coraz bardziej dostosowuje stolicę do ruchu rowerowego, powstają nowe ścieżki, jest coraz więcej długich i atrakcyjnych tras.

Według serwisu Morizon.pl to własnie Warszawa jest miastem najbardziej przychylnym rowerzystom. Twórcy przy jego tworzeniu wzięli pod uwagę trzy czynniki: zagęszczenie infrastruktury rowerowej, statystyki wypadków z udziałem rowerzystów oraz kondycję systemu rowerów miejskich.

Niemal pod wszystkimi względami stolica okazała się najlepsza.

Jedziesz rowerem i nagle... gdzie się podziała droga? Takich miejsc w Warszawie jest mnóstwo [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (10)
Miasto stworzyło mapę rowerową Warszawy. Tu znajdziesz wszystkie trasy i drogi rowerowe [MAPA]
Zaloguj się
 • van_norden

  Oceniono 1 raz 1

  Zaznaczyli wszystkie chodniki?

 • Oceniono 6 razy 0

  To teraz poproszę o edukację pieszych że na DDR wstępu nie mają oraz że pasy na DDR nie są namalowane dla zabawy ale po to by wyznaczyć miejsce na przekraczanie ścieżki rowerowej jak i to, iż dziecko do lat 10 jest pieszym i po DDR nie ma prawa jeździć...

 • kubog kubog

  Oceniono 3 razy -1

  Parę dni temu widziałem ciekawą scenkę. Wzdłuż jednej z ulic Bródna jest wybudowana elegancka ścieżka rowerowa i jest tak intensywnie używana przez cyklistów, że brygada robotników, około 8 kosiła i wyrywała trawę która tą ścieżkę porosła. Pytam więc po co wywalono walizkę pieniędzy??

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 13 razy -3

  I na to wszystko miasto wydaje setki milionów rocznie a potem z rowerków korzysta 1% w lecie i dwóch pedalarzy zimą to jest jedno wielkie marnotrastwo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX