Baseny odkryte Warszawa 2017. Gdzie się wykąpiesz pod chmurką w tym sezonie? [PRZEGLĄD]

ej
06.06.2017 11:49
A A A
Basen w Parku Wodnym Moczydło

Basen w Parku Wodnym Moczydło (fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta)

Odkryte baseny w Warszawie w 2017 roku zaczną działać już w ten weekend. Gdzie będzie się można wykąpać w tym sezonie? Sprawdźcie.

Odkryte baseny to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w sezonie letnim. Pierwsze pływalnie pod chmurką zostaną otwarte już 3 czerwca.

Baseny odkryte - otwarte od 3 czerwca

Będą to cztery baseny - pierwszy znajduje się w Parku Kultury w Powsinie przy ul. Maślaków 1. Będzie otwarty codziennie od 10 do 18. Za bilet normalny będzie trzeba zapłacić 15 zł, zaś za ulgowy 8 złotych.

Powsiński kompleks składa się z dwóch basenów, dla dorosłych ma wymiary 25 x 12,5 m i głębokość od 1,0 do 1,90 m, z kolei najmłodsi mają do dyspozycji brodzik o wymiarach 16,5 x 8,7 m.

Ponadto na terenie parku funkcjonują domki turystyczne, park linowy i obiekty gastronomiczne. Do dyspozycji przez cały czas są boiska do koszykówki oraz siatkówki.

Park Kultury w PowsiniePark Kultury w Powsinie www.parkpowsin.pl

Drugim odkrytym basenem, który otworzy się dla warszawiaków w weekend 3 i 4 czerwca będzie ten w parku Szczęśliwickim przy ul. Usypiskowa 18. Do 18 czerwca baseny będą czynne tylko w weekendy, a od 24 czerwca codziennie w godz. 9.00-19.00. Bilet normalny - 19 zł, ulgowy - 10 zł.

Odkryta pływalnia w Parku SzczęśliwickimOdkryta pływalnia w Parku Szczęśliwickim www.basenszczesliwice.pl

Kolejny basen odkryty w Warszawie, który będzie czynny od początku czerwca to ten w Ośrodku "Moczydło".

Basen w Parku Wodnym MoczydłoBasen w Parku Wodnym Moczydło Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta

Będzie otwarty do 31 sierpnia. Mieści się przy ul. Górczewska 69/73. Do 25 czerwca baseny będą czynne tylko w weekendy, a od 26 czerwca codziennie w godz. 9.30-19.00. Ceny biletów są zróżnicowane. Dla przykładu bilet normalny całodzienny kosztuje 25 zł, zaś ulgowy całodzienny - 15 zł.

Baseny odkryte Warszawa -

Ośrodek "Inflancka"

3 czerwca zacznie funkcjonować również Ośrodek „Inflancka” (otwarty tylko do lipca) mieszczący się przy ul. Inflanckiej 8.

Należy pamiętać, że do 25 czerwca baseny będą czynne tylko w weekendy. Od 26 czerwca codziennie w godz. 9-19.

Ośrodek Ośrodek "Inflancka" sportowa.warszawa.pl

90-minutowy bilet normalny kosztuje 13 zł, zaś ulgowy 11 zł. Baseny zostaną zamknięte na początku lipca - wymieniona zostanie powłoka pneumatyczna, a także instalacja uzdatniania wody.

Baseny odkryte w Warszawie - Baseny Kora

Jeszcze nie wiadomo, kiedy całkiem otworzy się dla warszawiaków basen przy Wale Miedzeszyńskim 345. Od 28 maja działają już brodziki ze zjeżdżalniami dla dzieci, duży basen zostanie otwarty już wkrótce.

Właściciele basenu dbają o to, aby gościom zapewnić odpowiednie atrakcje, jedną z nich są "Tropikalne weekendy", w programie: piana party, dyskoteki, karaoke, koncerty disco.

Baseny KoraBaseny Kora Baseny Kora

Baseny na Wale Miedzeszyńskim są czynne codziennie od godz. 10 do 19. Całodniowy bilet normalny kosztuje 20 zł, zaś ulgowy 15 zł.

Wideo-przewodnik po basenach odkrytych w Warszawie

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • avatar

    mk30553

    Oceniono 4 razy 2

    amerykańscy naukowcy dowiedli, ze ponad połowa użytkowników basenów szcza w wodzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane