Ich ostatni odcinek wywołał burzę. Burdel TV podbija internet

- Jedyna prawdziwa relacja o tym co się dzieje w sejmie - Pożar w Burdelu, warszawska trupa teatralna założona przez Michała Walczaka i Macieja Łubieńskiego w 2012 roku, uruchomiła nowy format - Burdel TV. Fani Pożaru (ale nie tylko) są zachwyceni.

Naszym zdaniem był to jeden z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych odcinków słynnego warszawskiego kabaretu Pożar w Burdelu. Premiera 31. odcinka odbyła się 2 października, lecz Pożar przez cały czas publikuje krótkie wideo z nowego formatu Burdel TV. Aktorzy komentują bieżące wydarzenia w Polsce i w charakterystyczny dla siebie sposób, pokazują je w krzywym zwierciadle. 

Film, który publikujemy na stronie, został udostępniony ponad tysiąc razy, zebrał prawie 800 polubień. Pojawia się w nim temat ustawy antyaborcyjnej, czarnego protestu, teorii zgodnie z którą to Polacy nauczyli Francuzów jeść widelcem i wiele wiele innych. 

- Co jeszcze dała Polska światu? Jedyna prawdziwa relacja o tym co się dzieje w sejmie, tylko z Burdel TV - oświadczają członkowie warszawskiej trupy. 

Stałymi członkami trupy są m.in.: Andrzej Konopka(w roli burdel taty, księdza Marka, czyli duszpasterza hipsterów), Maciej Łubieński (Max Hardkor), Lena Piękniewska (jedna z dziewczyn z Charlotte, gra samą siebie), Agnieszka Przepiórska (dzika Agnes, HGW), Paula (Monika Babula), Oskar Hamerski (Doktor Janusz Fak), Karolina Czarnecka (Etno), Mariusz Laskowski (Augustyniak). 

Chodzisz na przedstawienia Pożaru w Burdelu?
Więcej o:
Komentarze (20)
Ich ostatni odcinek wywołał burzę. Burdel TV podbija internet
Zaloguj się
 • szuna12

  Oceniono 43 razy 31

  Świetne!!!

 • Lupro Pibaki

  Oceniono 16 razy 14

  Skoro Kaczyńskie twierdzi , ze każde dziecko ma się rodzić, zeby było ochrzczone, to znaczy, że chrzest też będzie w Polsce obowiązkowy. W innym przypadku to nie ma sensu. Zresztą jak większośc rzeczy które robi pisuar.

 • montagnes44

  Oceniono 18 razy 10

  Byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 17 razy -13

  Małośmieszne jakieś to takie. Kicha totalna na poziomie 'Bardów i żartów' w TVP.

 • lont12

  Oceniono 14 razy -14

  Gwoli wyjaśnienia, "burdel" to słowo z języka jidysz... i wszystko jasne.

 • losiu4

  Oceniono 42 razy -18

  20 dni I 1000 "udostępnień". Podbój po byku :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • mrblix

  Oceniono 43 razy -21

  Poziom Ani Mru-Mru w wolnym związku z Genowefą Pigwą. Albo PWB ma dobrego znajomego w Gazecie, albo płaci za te artykuły.

 • scierplaminoga

  Oceniono 48 razy -26

  Humor ciężki jak caracal w pełnym uzbrojeniu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX