Komentarze (36)
Elektrownia Powiśle: restauracje, sklepy, biura, mieszkania, hotel
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 0

  apartamentowce przy terenie dawnej elektrociepłowni powiśle to złodziejska reprywatyzacja i pozbawienie ludzi własności.

 • jacek nieznany

  0

  Ja rozumiem kraj musi się rozwijać i pięknieć , lecz te dzisiejsze budowle , mieszkania są tylko dla nielicznych w skali kraju a nawet warszawy . Przeciętny warszawiak lub Polak może tylko pomarzyć . Polska powiela jak inne kraje stan biedoty w narodzie . Gdy obalaliśmy komunę wielu z nas szarych ludzi , miało nadzieję że będziemy budować nasz kraj W miarę uczciwie by większa rzesza rodaków mogła skorzystać z dobrodziejstwa przemiany i życia w biedzie wiele lat. Niestety cwaniacy , kombinatorzy zwyciężyli . Dzisiaj Prezes dokańcza dzieło zniszczenia . Rozdaje kasę nielicznym , tak nie buduje się uczciwego państwa prawa.

 • zuuuraw

  0

  "Loftowy, nowoczesny charakter"
  No tak, nowoczesny, czyli znany w takich np. USA od końca lat 60-tych minionego wieku.
  prawie 50 lat i wciąż nowoczesne

 • nalesniku

  Oceniono 6 razy 0

  fajnie

 • kchc

  Oceniono 1 raz -1

  "Elektrownia Powiśle otworzy się już w tym roku." - Sama się otworzy?

 • paseo

  Oceniono 3 razy -1

  Ale brednie.Ile osób zwiedzaloby elektrownie,kogo to obchodzi.Tu będą tłumy,w żywej przestrzenie.To,że twórcy inspirowali się tamtym marca do,nie znaczy,że muszą to kopiować,bo skopiowanie nie jest przeciez możliwe.

 • siwywaldi

  Oceniono 28 razy -6

  A najdogodniejszy dojazd dla nowych mieszkańców, klientów sklepów, hotelu oraz pracowników biur. POPROWADZI przez zwężoną rowerową ścieżką Tamkę i "uspokojoną" Świętokrzyską.

  Ach, byłbym zapomniał. Przecież WSZYSCY z radością dojadą metrem :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX