Komentarze (38)
Nowy CeDeT już otwarty! Symbol Warszawy został oddany do użytku. Weszliśmy do środka
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • benia_b

  Oceniono 6 razy 0

  Pięknie, ..... pięknie. Zwłaszcza kolejny Rossmann.

 • fuentes_g.pl

  Oceniono 7 razy -1

  To se nevrati!

 • Andrzej J.

  Oceniono 12 razy -2

  Jak ja mam dość tych wszystkich tępaków! Ciągle tylko słychać ich wrzask: że za mało, za późno, za drogo, za tanio, nie tak, nie w tym miejscu, że nie potrzebne. Ci nieudacznicy o dwóch lewych rękach i pustych mózgownicach, zaczadzonych ideologią sami nic nie zrobili, a jak ktoś się bierze i coś robi, może nie zawsze najlepiej, ale przynajmniej próbuje to wtedy drą swe wredne mordy! Tu nie chodzi o prawdę ani o krytykę, tylko o to by leczyć swoje kompleksy.

 • gebe14

  Oceniono 3 razy -3

  a tak płakali, że niszczą zabytek . polacy lubią dziadostwo . taniej zburzyć i wybudować nowe i nowoczesne ale żeby wyglądało jak kiedyś

 • wojto51

  Oceniono 3 razy -3

  Czy będzie Debenhams oraz Primark?

 • dinowar

  Oceniono 18 razy -4

  PiS kłamie, PO kłamie, ratusz kłamie, GW kłamie czyli stek bzdur o budowie nowego budynku, który nie ma nic wspólnego z dawnym domem towarowym. Jaki symbol Warszawy? Toto, co powstało, to afera jakich wiele w Wawie, które należy przypisać ekipie HGW. Właściwy budynek, podobno rewitalizowany za zgodą (koperta?) konserwatora zabytków, zostało wyburzony do cna, bo tylko fragment (od Jerozolimskich) konstrukcji pozostał. Ot, taka polska szkoła konserwacji zabytków. Toto powstało, żeby było jeszcze większe, czyli nowy budynek na tyłach. Podniecanie się czymś takim, nazywanie symbolem Wawy, pisanie bredni i wykazywanie się historyczną ignorancją, to jaja z betonu. Miał zrobić deweloper interes, i zrobił. Ratusz jak zwykle dzielnie pomógł, bo kocha deweloperów. A może nie zarobi na wynajmie, bo biur w Wawie już jest za dużo. No i ten chodnik pod dużym kątem - bubel.

 • dr.remix

  Oceniono 19 razy -17

  Ta strzałka jest do niczego. Ja wiem, że jest mode na wintydż - sam się jaram - ale naprawdę nie wszystko co było za PRL było takie super.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX