30.06.2017 19:22
Komentarze (53)
Zaloguj się
 • wymagany_login

  Oceniono 90 razy 84

  Ehhh, lata '90-te.... I komu to przeszkadzało? Należy znaleźć odpowiedzialnych za wprowadzenie lat 2000 i późniejszych i ukarać!

 • asperamanka

  Oceniono 55 razy 51

  Zdjęcia jak zdjęcia. Natomiast Szanowny Autor tekstów pod zdjęciami chyba w 1997 roku nawet nie był jeszcze w planach i właśnie zdał do IV klasy podstawówki - praktycznie w każdym z nich jest błąd merytoryczny, albo nawet kilka.

 • zebra-0

  Oceniono 28 razy 28

  Gdzie na drugim zdjęciu jest polonez i tramwaj? Szukałam już nawet z lupą i nie widzę. Ktoś pomoże? :D

 • saviour

  Oceniono 35 razy 27

  Ten moment kiedy tęsknisz za czasami gdy wszyscy się beznadziejnie ubierali i nie było presji.... i uzmysławiasz sobie, że zamieniasz się w tego żulo-robola z osiedlowego parku który do śmierci chodził z włosami zaczesanymi na płetwę jakby utknął w 1984 roku.

 • caramba102

  Oceniono 30 razy 24

  "Kobieta z dziewczynką i panowie w kolorowych koszulach. Wszyscy korzystają z uroków lata" - niby k... jak korzystają, że se idą???? co ma lato do tego, że sobie idą???? p. michnik - wywal pan to "coś", "to coś" uwłacza czytelnikom.
  ps. na focie jest tylko 1 kolorowa koszula, druga szarobura, a trzecia to sprany t-shirt.

 • theorema

  Oceniono 37 razy 23

  właśnie zdawałam wtedy egzaminy na studia. Ubieraliśmy się wszyscy beznadziejnie, bo królowały lumpeksy. Ale, dzięki nim, w ogóle było co na grzbiet włożyć. Kupowało się na tony podkoszulki, takie w męskim sportowym kroju, do dziś mam niektóre i chodzę w nich po domu, albo śpię - wtedy były strojem wyjściowym na ulicę np. do falbaniastej spódnicy, razem z za dużą marynarką. I co z tego, poza jednym chłopakiem, który kupował sobie ciuchy w Amsterdamie i miał zastrzeżenia do mojej "stylówy" cała reszta zgodnie twierdziła, że jestem piękna i wyglądam super. Dziś pokładam się ze śmiechu patrząc na swoje fotki, ale wtedy na szczęście nie było skali porównawczej :)

 • caramba102

  Oceniono 24 razy 22

  opisy fotek debilne. czy pisał je operator "walca drogowego należącego do pogotowia drogowego"? albo jedno z tych "dzieci" sprzed uw? ŻENADA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX