"Jesteś młoda i jurna, co już wszyscy wiemy". Najlepsze sąsiedzkie ogłoszenia znalezione na klatkach

Natalia Bet
15.07.2017 11:34
A A A
Ogłoszenie wywieszone na klatce schodowej na Muranowie.

Ogłoszenie wywieszone na klatce schodowej na Muranowie. (materiały prywatne)

"Jak dobrze mieć sąsiada. On wiosną się uśmiechnie. Jesienią zagada. A zimą ci pomoże" - śpiewały przed laty Alibabki. Dzisiaj, zamiast nawiązywać kontakt, rozmawiamy ze sobą za pomocą kartek zostawionych na klatkach schodowych. Niektóre ogłoszenia bawią do łez, na widok innych lepiej się przed sąsiadem skryć.
Zobacz zdjęcia (16)
Komentarze (234)
Zaloguj się
 • avatar

  yosemitesam

  Oceniono 244 razy 216

  Czyli panna sąsiadka uprawia seks na tyle intensywnie, że po skończonym numerku sąsiedzi wychodzą zajarać.

 • avatar

  leszek.30

  Oceniono 125 razy 121

  " Ale pańska żona ma silne orgazmy , tak krzyczy " Co pan opowiada, sąsiedzie...Nigdy nie słyszałem, a jesteśmy 10 lat po ślubie..!!!

 • avatar

  antykaczysta40

  Oceniono 115 razy 101

  Moja sąsiadka z góry tak drze ryja podczas seksu, że jej jęk odbija się od bloku na wprost i wpada do mnie przez balkon ze zdwojoną siłą. Na szczęście nie trwa to długo, bo jej facet jest szybki. I cichy.

 • avatar

  krunghtep01

  Oceniono 76 razy 72

  Lat temu wiele [wczesne 70-te] mialem wezwanie na posterunek milicji ,bylem oskarzany przez sasiada [tak sie podpisal] o obsceniczne zachowania w moim pokoju na 10-tym pietrze.Bywaly takie owszem !! Grzecxznue spytalem sie sierezanta czy ma troche czasu,powiedzial ze tak.Zaprowadzilem go do mieszkania i pokazalem okna 'sasiada' .Byly jakies kilkaset metrow od moich.Bez b.mocnej lornetki a wlasciwie duzej lunety gowno by widzial.Sierzant sie zasmial i powiedzial -juz ja pokaze temu podgladaczowi !!!!

 • avatar

  drakaina

  Oceniono 82 razy 66

  Ludzie oczywiście są problemem, ale głównym powodem takich kłopotów są współczesne technologie budowlane, w ogóle niebiorące pod uwagę tego, że przez ściany i podłogi wszystko słychać. Jak budowano z porządnej cegły, to tyle słychać nie było.

 • avatar

  antykaczysta40

  Oceniono 79 razy 61

  Uprasza się lokatorki o nie udawanie orgazmów. Ponieważ facetom i tak to wisi.

 • avatar

  redcarius

  Oceniono 47 razy 45

  Nic nie przebije ogłoszenia, które kiedyś wisiało na drzwiach wejściowych do klatki schodowej w bloku mojej żony "ZŁODZIEJU SK*******NU ODDAJ WYCIERACZKĘ!!!!"

 • avatar

  leszek.30

  Oceniono 73 razy 41

  A przecież wystarczy, gdy partner wypowie pieszczotliwie ; "Zamknij mordę, wariatko"..!

 • avatar

  bos8

  Oceniono 54 razy 40

  Niestety po takich kartkach jest tylko głośniej, przynajmniej u mnie, krótki sygnał domofonem też już nie działa, bo po 3 razie już nie reagują. Jak będę chciała posłuchać orgazmów to odpalę internet, a ja muszę wstać z rana do pracy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane