"Jesteś młoda i jurna, co już wszyscy wiemy". Najlepsze sąsiedzkie ogłoszenia znalezione na klatkach

Ogłoszenie zawieszone na klatce schodowej na Muranowie.

Ogłoszenie zawieszone na klatce schodowej na Muranowie. materiały prywatne

Podziel się

"Jak dobrze mieć sąsiada. On wiosną się uśmiechnie. Jesienią zagada. A zimą ci pomoże" - śpiewały przed laty Alibabki. Dzisiaj, zamiast nawiązywać kontakt, komunikujemy się za pomocą kartek zostawionych na klatkach schodowych.

Niektóre ogłoszenia bawią do łez, na widok innych lepiej się przed sąsiadem skryć. Jak się okazuje, jest to często jedyna forma przekazania informacji komuś, kto nie zawsze zachowuje się tak, jak przystoi na człowieka o wysokiej (lub przynajmniej przeciętnej) kulturze osobistej. Odpada najtrudniejsza kwestia - spotkanie twarzą w twarz. Oto najlepsze ogłoszenia z warszawskich klatek schodowych.

Ach ta sąsiedzka uprzejmość. To ogłoszenie jest już mniej przyjemne. Znalazło się na tablicy ogłoszeń w jednym z budynków w Śródmieściu.

Komentarze (248)
'Jesteś młoda i jurna, co już wszyscy wiemy'. Najlepsze sąsiedzkie ogłoszenia znalezione na klatkach
Zaloguj się
 • avatar

  yosemitesam

  Oceniono 274 razy 244

  Czyli panna sąsiadka uprawia seks na tyle intensywnie, że po skończonym numerku sąsiedzi wychodzą zajarać.

 • avatar

  leszek.30

  Oceniono 141 razy 135

  " Ale pańska żona ma silne orgazmy , tak krzyczy " Co pan opowiada, sąsiedzie...Nigdy nie słyszałem, a jesteśmy 10 lat po ślubie..!!!

 • avatar

  antykaczysta40

  Oceniono 129 razy 115

  Moja sąsiadka z góry tak drze ryja podczas seksu, że jej jęk odbija się od bloku na wprost i wpada do mnie przez balkon ze zdwojoną siłą. Na szczęście nie trwa to długo, bo jej facet jest szybki. I cichy.

 • avatar

  krunghtep01

  Oceniono 84 razy 78

  Lat temu wiele [wczesne 70-te] mialem wezwanie na posterunek milicji ,bylem oskarzany przez sasiada [tak sie podpisal] o obsceniczne zachowania w moim pokoju na 10-tym pietrze.Bywaly takie owszem !! Grzecxznue spytalem sie sierezanta czy ma troche czasu,powiedzial ze tak.Zaprowadzilem go do mieszkania i pokazalem okna 'sasiada' .Byly jakies kilkaset metrow od moich.Bez b.mocnej lornetki a wlasciwie duzej lunety gowno by widzial.Sierzant sie zasmial i powiedzial -juz ja pokaze temu podgladaczowi !!!!

 • avatar

  drakaina

  Oceniono 90 razy 70

  Ludzie oczywiście są problemem, ale głównym powodem takich kłopotów są współczesne technologie budowlane, w ogóle niebiorące pod uwagę tego, że przez ściany i podłogi wszystko słychać. Jak budowano z porządnej cegły, to tyle słychać nie było.

 • avatar

  antykaczysta40

  Oceniono 88 razy 60

  Uprasza się lokatorki o nie udawanie orgazmów. Ponieważ facetom i tak to wisi.

 • avatar

  redcarius

  Oceniono 52 razy 50

  Nic nie przebije ogłoszenia, które kiedyś wisiało na drzwiach wejściowych do klatki schodowej w bloku mojej żony "ZŁODZIEJU SK*******NU ODDAJ WYCIERACZKĘ!!!!"

 • avatar

  bos8

  Oceniono 58 razy 44

  Niestety po takich kartkach jest tylko głośniej, przynajmniej u mnie, krótki sygnał domofonem też już nie działa, bo po 3 razie już nie reagują. Jak będę chciała posłuchać orgazmów to odpalę internet, a ja muszę wstać z rana do pracy

 • avatar

  leszek.30

  Oceniono 79 razy 43

  A przecież wystarczy, gdy partner wypowie pieszczotliwie ; "Zamknij mordę, wariatko"..!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX