Imprezowicze sikają ludziom pod oknami. Dramat mieszkańców Powiśla

Tomasz Golonko
21.04.2018 20:47
Kolejny ciepły weekend na Powiślu. I powtórka z rozrywki dla okolicznych mieszkańców. Nasz reporter Tomasz Golonko poszedł pod most Poniatowskiego, żeby na własne oczy zobaczyć, z czym muszą co tydzień borykać się ludzie z Powiśla. - Smród straszny, młodzi sikają dosłownie wszędzie. Pod oknami, nawet pod latarnią - opowiada Golonko.
Komentarze (33)
Zaloguj się
 • rossignols

  Oceniono 18 razy 10

  Nie ma toalet. Jak to w Polsce: pomysł fajny, egzekucja debilna. Aha. I żeby nie było. Toi Toi to nie toaleta. To cos makabrycznego. Dlaczego nie ma skanalizowanych publicznych toalet?Czy to Afganistan czy członek UE i 20 gospodarka świata? Mentalnie ewidentnie gdzieś między Sudanem i Jemenem.

 • dekaton

  Oceniono 9 razy 7

  Sprawdzony i b. skuteczny sposób zastosował mój sąsiad - pod oknami gdzie sikali menele i menelopodobni umieścił pasek z blachy i podłączył "'Pastucha" Zapanował błogi spokój...

 • pe_ro

  Oceniono 7 razy 7

  A gdzie się podziały toalety miejskie?

 • pivit

  Oceniono 3 razy 3

  Czy wybudowanie letnich szaletów przekracza możliwości Ratusza? Takich bez pisuarów, ze ścianą szczalną i rynnami, dobrze przewietrzanego. Dezynfekować to wszystko podchlorynem sodu żeby nie śmierdziało.

 • polak.podatnik

  Oceniono 3 razy 3

  zapraszamy na grodzone osiedla ;)))

 • mercx

  Oceniono 3 razy 3

  oprocz moczu, śmieci i dewastacji całej okolicy - jeszcze większym problemem są nieprzespane noce. grupki ryczącej, wyjącej i śpiewającej młodzieży juz od czwartku a nawet środy imprezują do białego rana i wracają znad Wisły w środku nocy (o 2, 3 czy 4 nad ranem) drą się i śpiewają i nie dają spać mieszkańcom. Idzie jeden i krzyczy Seba!! SEEEBAA!!! o 3 rano. a za chwile grupka meneli wrzeszczy coś tam i rzyga pod klatką.. tak to wygląda.

 • krzepki.harry

  Oceniono 7 razy 3

  Złota warszawska młodzież :) Zrzuciła gorset krępujących zasad narzucanych przemocą przez pedofilów w sukienkach i teraz śmiało korzysta z życia :)

 • fakduck

  Oceniono 2 razy 2

  Proponuję na ulicach wprowadzić taki nowy wynalazek, toalety przenośne. I skończy się problem.

 • bodzianowicz

  Oceniono 2 razy 2

  ee tam, na Hallera wystawili inhalatornię solankową, a Powislacy mają to od dawna za darmo !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX