"Czym mam sprzątać? Ręką?". Sprawdzamy, czy warszawiacy sprzątają po psach [UKRYTA KAMERA]

Tomasz Golonko, Mariusz Ciechoński
17.03.2017 00:36
Psie kupy leżące na warszawskich trawnikach, a nawet chodnikach to widok dość częsty. Postanowiliśmy pójść z ukrytą kamerą w miasto i złapać niesprzątających miłośników psów na gorącym uczynku i zapytać: Dlaczego nie sprzątają po swoich pupilach. Wynik naszego eksperymentu całkowicie nas zaskoczył!
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  blaysi

  Oceniono 24 razy 18

  jeśli nie wziął "pan" torebki, idąc z psem na spacer (=po to, żeby się nie zesrał u ciebie w domu, buraku), to tak - ręką.

 • avatar

  cezar85

  Oceniono 11 razy 11

  dlaczego twarze psów nie są zasłonięte?

 • avatar

  anty_jar

  Oceniono 12 razy 8

  W czasach średniowiecza był całkowity zakaz trzymania psów w miastach. Właśnie z tych powodów. A zasrańców - tak właśnie zasrańców -właścicieli niesprzątających po swoich kundlach) powinno się wytarzać w odchodach

 • avatar

  manru12

  Oceniono 12 razy 8

  Kilka lat temu' podróżując ze swoim psem', wyszłam z dworca centralnego na trawnik .Kiedy sprzątałam po psie jakaś pani na oko po pięćdziesiątce zapytała, pani to nietutejsza Dlaczego? spytałam " bo tutejsi nie sprzątają po swoich psach".

 • avatar

  wranek

  Oceniono 11 razy 3

  Sprzątanie po psach. Ha, ha, ha. Proponuję psiarzom, żeby nie wyprowadzali swoich psów "na spacer" ale pozwolili im zrobić kupę w salonie, na dywanie. I niech te kupę, sprzątną.
  I niech sprzątną sucze szczyny.
  Skoncentrowane sra..nie i szczanie psów na trawnikach, doprowadziło do ich całkowitego zatrucia gów..nem, szczynami i pasożytami. Moim dzieciom nie wolno wchodzić na trawę w parku.Trawa w parkach jest dla psów. A teraz, po zimie, tony gów..na pokrywaja ziemię.
  Trawa nie chce rosnąć. Nie można zasadzić drzewka, bo obszczane, usycha.
  Psia wiocha niszczy wszystko . Bo, że w domu ma bród i smród, to ich ulubiony klimat.
  Dlaczego psiej wiosze wszystko wolno. Dlaczego, większość, nie ma żadnych praw?

 • avatar

  antrop

  Oceniono 14 razy -14

  10 milionów psów każdy robi raz dziennie kupę to 10 milionów nylonowych woreczków!. 10 milionów psów uwalnianych z łańcucha mordujących dzikie zwierzęta! To jakaś paranoja. Czy nie można coś z tym zrobić czy musi to być tak jak chce Szyszko?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX