Hardkorowy Koksu wsiadł na wózek inwalidzki i wyjechał na śnieg. Tego się nie spodziewał

Igor Nazaruk
09.02.2018 13:08
Zima w mieście? Nie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zaśnieżone chodniki, śliskie podjazdy, sól i pośniegowe błoto - nie pozwalają im wychodzić z domu. Na wózku przejechał się Robert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu. Dlaczego właśnie on? Żeby pokazać w jakich warunkach wymięka siłacz. Przypominamy nasze wideo z 22 stycznia 2016 roku.
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • Adam A

  Oceniono 6 razy 4

  Przecież pierwsze co powinien zrobić to zmienić opony na zimowe i mieć łańcuchy na wszelki wypadek!

  A na poważnie - czego się spodziewać w tym chorym kraju?

 • Kamil Krzyśpiak

  0

  Strasznie sapie przy małym wysiłku. Ma serce jak koń i górę mięśni. Wystarczy że 200 metrów worek ziemniaków przeniesie i będzie mokry od potu.

 • typowynazista

  Oceniono 2 razy 0

  "Przypominamy nasze wideo z 22 stycznia 2016 roku" A nie starczyło kasy na zrobienie nowego? Czy może Koksu poćwiczył mięśnie górnej części ciała i już tak bardzo nie wymięka? A może śniegu zabrakło?

 • koenzymq10

  Oceniono 9 razy -1

  No ale miliard na stadion (w tle) byl? No byl. No i gitara.w zyciu trzeba miec priorytety!

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 4 razy -2

  Hardkorowy koksu to doopa nie siłacz w mma każdy nim pomiata jak chce a niepełnosprawni jeżdżą lub są wożeni samochodami i trzeba robić wszystko by samochodem dało sie dojechać wszędzie bez korków i do tego szybko!

 • dyskootantka

  Oceniono 11 razy -7

  Takie prostaki stają się autorytetami? Dokąd zmierzasz Polsko. Te kibolskie, niby-swojskie imiona typu "Koksu", nie da się tego słuchać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX