Rondo przy Wołoskiej w Warszawie niebezpieczne? Jak poruszać się po rondzie z pięcioma pasami?

metrowarszawa.pl
30.10.2015 10:36
Postanowiliśmy sprawdzić, czy na nowo powstałym, wielopasowym rondzie jest naprawdę aż tak niebezpiecznie. Mamy dla was również kilka wskazówek, jak poruszać się po skrzyżowaniu. Przypominamy nasz materiał z 2015 roku.
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • asperamanka

  0

  To rondo ma źle ustawione cykle świateł - w szczególności powinna być oddzielna faza do skrętu w lewo z Wołoskiej od strony Mordoru w Raclawicką. W godzinach szczytu tu tworzy się spory korek, więc kierowcy chcąc przejechać wjeżdżają na rondo nie mogąc z niego zjechać.

  Poza tym tu się prosi o fotoradar, bo z dozwoloną prędkością po Wołoskiej chyba tylko furmanki jeżdżą.

 • antipasti60

  0

  Problemy na takich rondach mogą mieć tylko motoryzacyjni analfabeci albo kamikaze.Jak wszędzie zresztą.
  Jeżdżę tym rondem często, nie wiem jak można mieć tam jakiś problem.

 • gorillaglu

  0

  Jako pieszy, nigdy nie miałem tam problemów, poza czekaniem sto lat na zmianę świateł. Kierowcom polecam kursy doszkalające może? To nie wstyd, przyznać się do braku umiejętności.

 • anna_pot

  0

  przez to rondo dość trudno przejechać z prędkością 130 a wielu próbuje.
  Wniosek - bez fotoradaru będą kolejne stłuczki

 • matadeusz

  0

  Problem polega na tym, że część kierowców na wielopasmowych ulicach rozwija kosmiczne prędkości. Po wołoskiej nikt nie jeździ 50, a predkość 100 to standard. Te wszystkie skoszone słupy i dachwania to właśnie mistrzowie typu: jest pomaranczowe ale jeszcze zdaze bo jade 130

 • jarko20

  0

  mieszkałem obok, kiedy powstał dzwon był praktycznie codziennie - byłem naocznym świadkiem przewrócenia latarni, a post factum widziałem dwa dachowania, w tym jeden przeturlał się prawie do działek. nie wiem w czym tkwi "fenomen" tej krzyżówki, ale coś tam nie gra na pewno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX