Warszawa nocą z pokładu śmigłowca. Wiedzieliśmy, że jest piękna, ale nie aż tak!

Maciej Margas wzniósł się nad Warszawą, by wykonać zdjęcia z lotu ptaka, jakich wcześniej nikt nie zrobił. Prezentowane przez nas wcześniej obrazy dzienne już wciskały w fotel. Zdjęcia nocne po prostu oszałamiają. - Nie spodziewałem się, że Warszawa będzie aż tak intensywnie oświetlona - wyznaje autor zdjęć. Zobaczcie całkiem nowe oblicze Warszawy.
Więcej o:
Komentarze (200)
Warszawa nocą z pokładu śmigłowca. Wiedzieliśmy, że jest piękna, ale nie aż tak!
Zaloguj się
 • Gość: Joe

  Oceniono 292 razy 194

  Rany ludzie, co z wami. Raptem trzy wpisy (gdy to piszę) a już trzy hejty. Skąd w Was ta nienawiść do świata, tyle zgryźliwości? Ktoś was skrzywdził i musicie się zemścić? Czy to wam naprawdę daje satysfakcję, frajdę?

 • Gość: Pi-lot

  Oceniono 191 razy 153

  Wszyscy jadą po autorze zdjęć jak po kobyle, ale prawda jest taka, że gdyby sami mieli możliwość przelecenia się nocą śmigłowcem lub małym samolotem nad Warszawą, to oczy by im wychodziły z orbit, bo widoki są niezapomniane. Wiele razy latałem nad Warszawą małym samolotem i mimo że w powietrzu spędzam dużo czasu za każdym razem czułem ten sam zachwyt.

 • Gość: misia1410

  Oceniono 165 razy 139

  Te komentarze to jakaś zorganizowana akcja? Zdjęcia świetne, klimat wspaniały, zazdroszczę wycieczki nad Warszawą.

 • korada-1928

  Oceniono 135 razy 85

  Zdjecia wspaniale, Warszawa noca a takze za dnia piekna. I jak tu wierzyc o Szydlo, ze Polska jest w ruinie. Jaki moral z tego wynika? Wszystko co PiSielcy glosza to klamstwo na potrzeby wyborcze.

 • Gość: Kaz

  Oceniono 119 razy 83

  zdjęcia wbijają w fotel. rewelacja. a wszystkim krytykującym : zróbcie lepsze. Niestety wymaga to więcej wysiłku niż bezsensowne hejtowanie. Poza tym intelektualnego, co w przypadku niektórych komentujących to Mission Impossible

 • Gość: Agata

  Oceniono 110 razy 82

  Warszawa to coraz piękniejsze miasto, a te zdjęcia tylko to potwierdzają...

 • jaga_22

  Oceniono 99 razy 69

  Warszawa jest piękna,gratuluję i dziękuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX