OCH jak OCHOTA. To już kolejny z genialnej serii przewodników

"Och. Ilustrowany atlas architektury Ochoty" wyd. Centrum Architektury ("Och. Ilustrowany atlas architektury Ochoty" wyd. Centrum Architektury)

Już jest "Och. Ilustrowany atlas architektury Ochoty"! Centrum Architektury wydało czwartą już książkę z serii, tym razem poświęconą architekturze Ochoty.

Atlasy dedykowane warszawskim dzielnicom wydane przez Centrum Architektury należą do najciekawszych przewodników, które aktualnie są dostępne na rynku. Zachwycają nie tylko wyglądem: twardą okładką i ilustracjami, ale i treścią. Do tej pory opublikowano przewodniki po Saskiej Kępie (SAS), Żoliborzu (ŻOL) i Mokotowie (MOK). Teraz przyszła pora na Ochotę.

Spodobało ci się? Polub nas

W książce znajdziemy 60 mniej lub bardziej znanych kamienic, założeń architektonicznych, rzeźb i willi.  Są również stadiony, szkoły i siedziby ważnych instytucji, rzeźby, mozaiki i neony. Każdy obiekt opatrzony jest jedną ilustracją i krótkim opisem w języku polskim i angielskim. Prezentację poprzedza dwujęzyczny wstęp z zarysem historii dzielnicy.

Skomentuj:
OCH jak OCHOTA. To już kolejny z genialnej serii przewodników
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX