Zalew Zegrzyński z lotu ptaka. Aż trudno uwierzyć, że wygląda tak pięknie [WIDEO]

To nie jest kolejny nudny film kręcony z drona. Autorowi udało się w nim uchwycić ulotność chwili i niezwykłe piękno Zalewu Zegrzyńskiego. Przypominamy zeszłoroczne wideo.

Gładka tafla wody, w której odbija się wschodzące słońce. Błękitne niebo przenika się z ciemniejszą taflą wody. Brzmi jak banał? Kolejny słodki obrazek z drona, kiczowaty landszafcik?

Nic bardziej błędnego, w tym niespełna dwuminutowym filmie udało się uchwycić prawdziwe piękno Zalewu Zegrzyńskiego, koniec lata, wschodzące słońce, początek dnia.

Aerial drone video / WEEK 2 - Lake Zegrzyński, Poland in 4KAerial drone video / WEEK 2 - Lake Zegrzyński, Poland in 4K

Z każdą kolejną sekundą wznosimy się coraz wyżej. Przelatujemy nad mariną, żaglówkami, żeby po chwili zniżyć lot i prawie musnąć tafli wody. Nawet droga i pędzące nią samochody wyglądają w tym filmie jak ze snu.

Aerial drone video / WEEK 2 - Lake Zegrzyński, Poland in 4KAerial drone video / WEEK 2 - Lake Zegrzyński, Poland in 4K

Autorem filmu jest Łukasz Pych, rocznik 94'.

Więcej o:
Komentarze (4)
Zalew Zegrzyński z lotu ptaka. Aż trudno uwierzyć, że wygląda tak pięknie [WIDEO]
Zaloguj się
  • nessuno

    Oceniono 8 razy 6

    Zalew Zegrzyński i owszem, jest urzekający i piękny. Z jednym wyjątkiem, byłby jeszcze piękniejszy, gdyby nie tabuny dziczy na skuterach wodnych. Dzicz ta za nic ma innych uzytkowników wody, najważniejsze, aby popisywać się swoimi umiejetnościami w pobliżu osób kąpiących się, lub wędkujących. No i oczywiście hordy karków ze swoimi plastikowymi tipsiarami, to już miejscowy folklor.

  • colonel_kurtz

    Oceniono 5 razy 1

    Zalew pięknie wyglądający? Wolne żarty, dzicz na skuterach wodnych blisko kąpiących się, nigdy nie widziałem tam działającej policji, woda syf malaria, przejrzystość na 5 cm, bardzo mało ośrodków i miejsc noclegowych. Jeżdżę od 2 lat, bo nie ma blisko Warszawy alternatywy, mam fajne miejsce ale byłoby fajniejsze, gdyby nie hordy dorosłych nastolatków w strojach adidas/puma itp. w wieku 30-40 lat z obowiązkowymi tatuażami (ach ta skłonność do ozdabiania się jak kobiety...) ciągnących na niemal każdą dostępną plażę, plastik lalunie itp. No ale poza weekendami albo jak pogoda nie jest typu "patelnia", to można miło spędzić tam czas, korzystając nawet z uroków tej brudnej wody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX