Warszawiacy o inwazji pomników smoleńskich. ?Głosowaliśmy na PiS, więc się cieszymy!" [SONDA]

Warszawie przybędą dwa pomniki upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej. Ich postawienia domaga się Jarosław Kaczyński i wiele wskazuje na to, że plan prezesa zostanie zrealizowany. 10 lipca zapowiedział, że na Krakowskim Przedmieściu stanie pomnik Lecha Kaczyńskiego, a blisko niego pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej. Zapytaliśmy warszawiaków, co o tym pomyśle sądzą.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Inwazja pomników smoleńskich w Warszawie, ale reakcje naprawdę różne. "Brawo! Głosowaliśmy na PiS, wiec się cieszymy"

Nie jeden, a dwa pomniki staną w okolicach Krakowskiego Przedmieścia. Będą przypominać nam o ofiarach katastrofy samolotowej pod Smoleńskiem. Jeden z nich będzie poświęcony wszystkim ofiarom, drugi zaś - przedstawiać będzie Lecha Kaczyńskiego.

O ile, pomysł na pierwszy pomnik budzi skrajne emocje, o tyle ten dotyczący monumentu byłego prezydenta spotyka się z większą aprobatą. Warszawiacy chętniej zobaczyliby pomnik Lecha Kaczyńskiego, niż inny, poświęcony tragedii smoleńskiej.

Jak katastrofa w Smoleńsku zmieniła Polskę? Przeczytaj w wywiadach Teresy Torańskiej >>

Więcej o:
Komentarze (2)
Warszawiacy o inwazji pomników smoleńskich. ?Głosowaliśmy na PiS, więc się cieszymy!" [SONDA]
Zaloguj się
  • giles

    0

    najprawdopodobniej to lech kaczynski byl obok arkadiusza protasika glownym wspolsprawca wypadku lotniczego w smolensku. bez doswiadczenia skandalicznego zachowania lecha kaczynskeigo wobec zalogi podczas pamietnego lotu do gruzji i naciskow otoczenia owczesnego prezydenta arkadiusz protasiuk nie mialby powodu narazac na ryzyko zycia swojego i pasazerow karkolomna proba ladowania.bedzieli wiec mieli na krakowskim przedmiesciu pomnik wspolsprawcy smierci wlasnej i dziewiedziesieciu kilku innych osob. my zyjacy zasluzylismy na ten pomnik z nawiazka. to bedzie apoteoza SKRAJNEGO ZADUFANIA i GLUPOTY, ktore cechowaly niezyjacego prezydenta i taki codzienny siarczysty policzek wymierzony w twarz kazdego w miare rozgarnietego polaka. az przyjdzie otrzezwienie. pomnik lecha kaczynskiego to jednak rowniez a moze prezde wszystkim niewyobrazalne szyderstwo z ofiar, za ktorych tragiczna smierc ponosi wspolodpowiedzialnosc niezyjacy prezydent. szczerze wspolczuje rodzinom, dla ktorych kult brata jaroslawa kaczynskiego musi byc nie do zniesienia...

  • giles

    0

    najprawdopodobniej to lech kaczynski byl obok arkadiusza protasika glownym wspolsprawca wypadku lotniczego w smolensku. bez doswiadczenia skandalicznego zachowania lecha kaczynskeigo wobec zalogi podczas pamietnego i naciskow otoczenia owczesnego prezydenta arkadiusz protasiuk nie mialby powodu narazac na ryzyko zycia swojego i pasazerow karkolomna proba ladowania.bedzieli wiec mieli na krakowskim przedmiesciu pomnik wspolsprawcy smierci wlasnej i dziewiedziesieciu kilku innych osob. my zyjacy zasluzylismy na ten pomnik z nawiazka. to bedzie apoteoza SKRAJNEGO ZADUFANIA i GLUPOTY, ktore cechowaly niezyjacego prezydenta i taki codzienny siarczysty policzek wymierzony w twarz kazdego w miare rozgarnietego polaka. az przyjdzie otrzezwienie. pomnik lecha kaczynskiego to jednak rowniez a moze prezde wszystkim niewyobrazalne szyderstwo z ofiar, za ktorych tragiczna smierc ponosi wspolodpowiedzialnosc niezyjacy prezydent. szczerze wspolczuje rodzinom, dla ktorych kult brata jaroslawa kaczynskiego musi byc nie do zniesienia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX